Путін не обмежується Кримом: десант ростовських «тітушок» в Луганську та Донецьку | Спільнобачення

Путін не обмежується Кримом: десант ростовських «тітушок» в Луганську та Донецьку


Схоже на те, що Путін таки наважився на повномасштабну війну з Україною.

Вчора ми отримали наступу інформацію (як тепер бачиться, з достовірного джерела):

У Ростовській області, Ставропільському та Краснодарському краях йде вербування кількома каналами – через військомати та по лінії реєстрових козаків. Найманцям через військкомати (з резервістів, запасників) пропонують гроші – від 500 до 1000 рос.рублів за день, реєстровиків – змушують (погрожуючи виключенням з реєстру, відбиранням бізнесу, тощо). + Їжа (на місці) + проїзд (туди й назад).

У неділю (цю, 2 березня) з Ростова-на-Дону вилетить транспортний літак з найманцями з Росії.

Паралельно, прикордонний пункт по лінії Таганрог-Маріуполь перетнуть 3 автобуси (це те, що з Ростова, принаймні) з козаками і “тітушками”. Себто, в перший заход очікується до 1000 чоловік загалом.

Завдання – бити татар, влаштовувати провокації.

Я запитав (цілком природньо) як вони збираються перетнути кордон автобусами – мій контакт припускає, що, вочевидь, якось домовилися (грошей там, як розумієте, не жалкують під це паскудство).

Наразі, завізні «тітушки» з сусідніх російських областей захопили Луганську ОДА – о 15:40. У Донецьку ставлять агітнамети за референдум чи й взагалі вихід зі складу України. Місцеві «Регіонали» – у паніці. Робить це «Русский блок» та «десант» тітушок з Ростова. Вони перервали мітинг місцевої влади, зібраний у центрі Донецька, проросійські «ультраси» загнали мера й губернатора в будівлю.  Не виключають можливість штурму (пише «Новая Газета»).

Вочевидь, схоже готується і в Харкові.

Цікаво, що, економічно, включати навіть Крим – Росії невигідно: у самій Україні він вважався дотаційний регіоном; з Росією немає регулярного автошляхового сполучення, тощо (врешті-решт, його не дарма передали 1954р. Україні – саме щоб вивести з занепаду). За наявними у нас відомостями, серед російського істеблішменту вже кілька місяців тому було досягнуто згоди, що пора «втрачати» національні республіки Північного Кавказу. Росія зараз надзвичайно слабка економічно, і повідомлення про (фактично) вступ нею у війну ще більше погіршують і так незаздрісне становище: так, російський фондовий ринок та цінні папери російських компанDonetsk_meeting_20140301ій вже просіли на 3-5% за п’ятницю як наслідок повідомлень про розгортання кампанії в Криму. Після вихідних варто очікувати продовження падіння, а це матиме для російської економіки вельми руйнівні наслідки.

Якщо до цього всього додати санкції, котрі (вельми вірогідно) введе Захід, а Україна перекриє ГТС і заблокує транзит російського газу, російську економіка (а з нею – і сама Росія) розвалиться остаточно.  Крім того, вочевидь, українські сили самооборони та швидкого реагування у відповідь, робитимуть диверсії на російській території (це не фантазії, а цілком реалістичний сценарій), чим додатково впливатимуть на дестабілізацію ситуації в Росії.

Як бачимо, Путін діє ірраціонально – він перебуває у полоні створеного ним же міфу про цивілізаційно-мовний розкол України: зараз він думає, що українські «етнічні росіяни» просто ще не достатньо рішучі, мовляв, треба надати їм «десант» підтримки.

Але, незалежно від позиції наших т.зв. «росіян України», Путін наражає економіку й державу в Росії на небезпеку. Настільки руйнівними будуть наслідки для України – залежить, у першу чергу, від нашої згуртованості, швидкості та рішучості нашого керівництва (яким би воно не було).

Слава Україні!

 
Приєднатись до дискусії

Ваша адреса не буде відображатися. Обов'язкові поля позначені *