Звернення до Державної Прикордонної, Митної служби та МВС України | Спільнобачення

Звернення до Державної Прикордонної, Митної служби та МВС України

По наших каналах зв’язку з опозиційними громадськими діячами та правозахисниками Російської Федерації надходять численні свідчення того, що Російська Федерація на власній території (особливо, у областях з помітних українським етнічним впливом та там, де місцевий діалект російської дуже схожий на аналогічний діалект у Східних та Південних областях України) активно вербує цивільне населення для відправки у відповідні регіони України, щоб там влаштовувати провокації, про-російські масові заходи, тощо.

Kharkiv_ODA

Штурм російськими “тітушками” Харківської ОДА 02.03.2014

Так, ще у п’ятницю від наших інформаторів надійшла інформація про засилання близько  тисячі «рекрутів» у цивільному (козаків, тощо) в Луганськ, Донецьк та Крим. Як бачимо з інформаційних зведень, інформація підтвердилася – погроми та про-російські мітинги у неділю в цих двох містах, а також Харкові, влаштовували приїжджі громадяни оРосРоРосії. Причому, в Харкові ці люди жорстоко побили громадян України (у т.ч. й відомого письменника Жадана), після чого покинули місто (і територію України).  Нам доступні відомості про «засланців», що діяли в Луганську й Донецьку – їх вербували в Ростовській області, Ставропільському та Краснодарському краях Російської федерації, долучаючи військомати, а також козачі організації, у т.ч. й через тиск на окремих членів (погрози відібрати бізнес, ув’язнити за сфабрикованими звинуваченнями, тощо). Також, відомо, що на українську територію ці люди потрапляли автобусами, відкрито й легально перетинаючи російсько-український кордон (зокрема, на відтинку Таганрог-Маріуполь).

Odesa_ODA_20140303

Знімок з приміщення Одеської ОДА, 03.03.2014

Прямо зараз аналогічна акція відбувається в Одесі – невідомі з російськими прапорами та символікою роблять спроби штурму Одеської облдержадміністрації. При цьому, місцева міліція просто спостерігає, не чинячи їхнім діям жодного спротиву, хоча вони вже давно перетнули законну межу. Зокрема, не здійснюється навіть спроб встановити особи тих «демонстрантів», хоча, висока вірогідність, що при преревірці з’ясується, що ті люди є громадянами Російської Федерації. При цьому, очевидним є, що у цієї групи відсутні координатори та офіційно відповідальні за акцію, що додатково підстверджує версію про російських найманців.

З огляду на вищезазначене, видається вельми доцільним:

  1. Прикордонній служби – посилити контроль за перетином державного кордону; у випадку, якщо мала місце (або є підозра) корупційна складова у пропуску вище згадуваних «бригад» на нашу територію – терміново замінити особовий склад на митницях та прикордонній служби, за потреби –долучити самооборону з надійних місцевих патріотів України.
  2. Те ж саме – до центрального керівництва Державної Митної  служби – на місцевих митницях (не лише на Сході та Півдні) досі працює чимало керівників, лояльних до злочинного колишнього керівника Митної Служби Калєтніка – їх необхідно терміново замінити на відданих Україні людей.
  3. До МВС України – з одного боку, зрозумілою є тактика невтручання з метою запобігти провокаціям, але – ця тактика спрацьовує як сигнал безкарності дій найманців, що орудують на українській території; якщо вони й надалі чинитимуть свої безчинства (як-от у Харкові) безперешкодно й безкарно, бажаючих їхати в Україну не меншатиме. Увёязнення, дії з відновлення громадського порядку (в межах законних інструкцій), але не бездіяльність МВС, слугуватимуть чітким сигналом як для найманців, так і для вищого російського керівництва, що їм не варто розраховувати на підтримку місцевого населення (байдуже, російського чи взагалі населення).

Позиція української сторони “не втручатися, щоб не спровокувати” є зрозумілою, але вже хибною – згідно з усіми нормами міжнародного права, у т.ч. й Будапештського Меморандуму про Гаранії безпеки Україні у зв’язку з відмовою від ядерного статусу від 1994р., зазначається, що Україна як суверенна й незалежна держава має право боронити суверенітет та територіальну цілісність усіма наявними засобами. Світова спільнота вже визнала дії Російської Федерації – агресією щодо України, тому українська сторона вже має повне право застосовувати законні засоби для припинення, попередження агресії та усунення її наслідків.

Сподіваємося бути почутими.

З повагою,

Валерій Дротенко,

Громадське Інтернет –телебачення «Спільнобачення».
Приєднатись до дискусії

Ваша адреса не буде відображатися. Обов'язкові поля позначені *