#Spilno.TV: Учора було напів-офіційно закрито перший сезон проекту “Тузіки” | Спільнобачення

#Spilno.TV: Учора було напів-офіційно закрито перший сезон проекту “Тузіки”

 

Типова сцена з "Тузіків"

Типова сцена з “Тузіків”

Для тих, хто не в курсі – ляльково-гумористично-політичне шоу “Хронікі Майдана” було анонімно (з огляду на необхідність дбання про безпеку) запущено на початку другого місяця Майдану, коли почали справджуватися песимістичні прогнози декотрих уїдливих оглядачів про “повільну українську революцію”. На сцені шоу бралася на кпини (головним чином) нерішучість офіційної опозиції, відсутність чіткого плану щодо перемоги Майдану, тощо.

Толік Лазаренко

Толік Лазаренко

Над першим сезоном шоу працювали: Анатолій Лазаренко (укр. голос), Віктор Кожевніков (рос.голос), Віталій Кулик (укр.голос), Дарина Кулик (оголошення, титри), Інна Гончарова, Мітя Кожевніков (реквізит, сцена), та інші члени команди “Спільнобачення”.

 

 

 

 

Віктор Кожевніков, Інна Гончарова і Богдана Бабич

Віктор Кожевніков, Інна Гончарова і Богдана Бабич

 

Ідея запуску шоу виникла спонтанно, так само як і народжувалися сценарії того чи іншого випуску. Чималий елемент у шоу належав імпровізації акторів. Наразі, серед творчих планів колективу продовжити шоу, для чого ми пропонуємо нашим глядачам (та іншим бажаючим) пропонувати ідеї, сценарії та сюжети для майбутніх випусків на злобу дня.

Віталій Кулик

Віталій Кулик

Основною причиною закриття першого сезону Тузіків став брак бажання господарки квартири, де відбувалася зйомка серіалу, терпіти надалі присутність доволі незграбної картонної коробки, що правила за сцену “Тузікам”. Щоправда, існує й офіційна версія – перший сезон закінчився у зв’язку з закінченням протистояння на Майдані.

Насправді, перший сезон себе вичерпав, щойно протести з порівняно мирних перейшли у гарячу фазу з людськими жертвами, оскільки відтоді подібні жарти були вже, м’яко кажучи, недоречними: останній випуск вийшов 12 січня; через три дні потому були вже “закони” 16 січня, тривога і “Груша”, до котрої вони призвели.

Тим не менш, “Тузіки” залишилися сторінкою в історії “Спільнобачення” та Майдану. До речі – кодову назву “Тузіки” проект отримав з легкої руки Ліни Клєбанової.

На відео нижче ви бачите, як спів-засновники “Спільнобачення” Богдана Бабич, Валерій Дротенко та Дмитро Левицький “закривають” 1-й сезон проекту “Тузіки” (ширше відомих як “Porazit Production” або “Хроніки Євро-Майдану”) шляхом напів-урочистого викидання “головної сцени” шоу.

 

 

Дивіться також:

Окремі випуски

“Підняли акцизи, і що ж ми, куме, тепер палити будемо?” – “А палити ми будемо Адміністрацію Президента”.  (2-й випуск)

 

Хто винен у тому, що не скинули з першого разу “Панду”? (11-й випуск)

 

 

 

Ютюб-канал шоу: https://www.youtube.com/channel/UCl6OPFKUnMnyIjNaq2Bqk6A

Сторінка шоу на фейсбуці: https://www.facebook.com/porazit.production
Приєднатись до дискусії

Ваша адреса не буде відображатися. Обов'язкові поля позначені *