В Одесі – про-російський мітинг з фонограмними оплесками | Спільнобачення

В Одесі – про-російський мітинг з фонограмними оплесками

З боку, мітинг виглядає більш-менш велелюдним

З боку, мітинг виглядає більш-менш велелюдним

Як повідомляють у фейсбук-спільноті «Одеса-Курс Євро», на площі Куликове поле знову відбувається мітинг про-російських сил. Чисельність людей – незначна (до 500 чоловік), під, в основному, партійними прапорами – партії «Родіна» і ПР.

... однак, зверху - жалюгідною купкою

… однак, зверху – жалюгідною купкою

Сьогодні (6 квітня) мітинг відвідав «сам» Олег Царьов. Серед організаторів – одіозний місцевий «регіонал» Вячеслав Маркін (котрий у відповідь на прохання прокоментувати побиття про-російськими бойовиками журналістів 24 лютого, сказав, що «журналістам ще мало дісталося»).

Як стверджують місцеві спостерігачі, власне мешканців м.Одеси на мітингу мало – захід «тримається» виключно на партактиві та людях похилого віку, що ностальгують за СРСР. Слабку відвідуваність організатори намагаються приховати оплесками, що періодично звучать (у записі) із гучномовців за сценою.

Звісна річ, можна лише посміятися з горе-сепаратистів, однак, виникають ті ж питання до нової (чи, все ж, за суттю – старої) влади:

  1. Чому Царьов, безліч доказів участі котрого на боці колишнього злочинного уряду широко відомі усім, досі не заарештований? А підозр на нього – хоч греблю гати….
  2. Чому так само безперешкодно веде свою діяльність Маркін?
  3. Чи не поспішили випустити з СІЗО іншого про-російського одеського “діяча” Ігоря Марков, чия партія “Родіна” на повну приймає участь у сепаратистських провокаціях, чиї дії підпадають під ознаки відповідних статей кримінального кодексу?
  4. Мабуть, питання риторичні…

Оригінальний пост на фейсбуці:

Odesa_meeting_20140406

 

 
Приєднатись до дискусії

Ваша адреса не буде відображатися. Обов'язкові поля позначені *