“П’ЯТА НОГА”. Стислий виклад подій, 9 квітня | Спільнобачення

“П’ЯТА НОГА”. Стислий виклад подій, 9 квітня

огляд білий шум
Люди побили і вигнали “російського фашиста” Царьова в Миколаєві. Колишній регіонал, кандидат на пост президента Олег Царьов спробував провідати сепаратистів, яких розігнали ополченці-які стоять за єдину Україну в Миколаєві.

Тікушки
Від регіоналів утік ще один депутат
Депутат Анатолій Гончаров вийшов зі складу фракції Партії регіонів.
Лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко заявив, що на сході немає сепаратистів і терористів, і його партія підтримує вимоги заколотників

Тігіпко заявив, що в луганському СБУ – ні заручників, ні росіян
“Я побачив досить конструктивну позицію тих людей, які тут перебувають. Вони зараз сформулюють свої вимоги, своє бачення подальшого розвитку країни. Жодна допомога політиків їм не потрібна… Коли вимоги цих людей будуть сформульовані, ми включимося для того, щоб ці питання допомогти вирішити” – заявив кандидат у президенти

Верховна Рада повинна прийняти рішення про амністію тих, хто захопив будівлю Донецької обласної ради, наполягають в ПР

Добкін спокушає виборців поверненням російського ТБ, але він за унітарність
“При збереженні унітарної форми державного устрою необхідно закріпити право територіальних громад регіонів обирати собі керівників” – вважає Добкін

Єфремов запевняє, що стримує сепаратистів від радикальних дій. Реагуючи на звинувачення, що Єфремов фінансує й організовує сепаратистів, він сказав: “Це – неправда і провокації”

Як відомо, фракція Компартія відмовлялася голосувати в Раді, поки не буде звільнений партійний офіс. Представники Державної виконавчої служби за допомогою правоохоронців звільнили офіс Компартії на вулиці Борисоглібській у Києві, в якому знаходилися протестувальники. За рішення суду.
Нагадуємо: на Борисоглібській працювала Кацелярська сотня та Люстраційний комітет Майдану.

Люди побили і вигнали “російського фашиста” Царьова. Колишній регіонал, кандидат на пост президента Олег Царьов спробував провідати сепаратистів, яких розігнали ополченці-які стоять за єдину Україну в Миколаєві.
Царьов приїхав туди з георгіївською стрічкою.
Після словесної перепалки з ополченцем Олександром Янценим, між ними зав’язалася бійка, у депутата полетіло кілька курячих яєць, і з криками “Фашизм не пройде”, люди дали зрозуміти, що не пустять його в лікарню.
Царьову кричали “Геть із Миколаєва!”. Його також люди обзивали російським фашистом”. Кричали: “Чемодан-Вокзал-Россия”. Після цього Царьов вирішив поспілкуватися з журналістами, однак відмовлявся говорити, поки не піде саме потрібна йому камера. “Покличте камеру сюди”, – кликав він.
Через кілька хвилин Царьов пішов з території лікарні під крики “Ганьба” з боку миколаївців. “Запамятай, що таке Миколаїв”, – кричали йому люди.
У відповідь Царьов погрожував людям: “Влада зміниться, вам буде соромно”. “Не треба бути сміливим, щоб працювати на владу”, – заявив українцям Царьов, який протягом останнх чотирьох років, був членом провладної Партії регіонів.

Кандидата в президенти України Михайла Добкіна не пустили в будівлю Управління СБУ в Луганську для проведення переговорів, і зустріли агресивно. В будівлю СБУ в Луганську намагалися увійти Михайло Добкін та мер міста. Добкіна не пустили всередину, а натовп біля СБУ ледь не розірвав його. Близько 1,5-2 тис. осіб присутні зараз біля луганського СБУ.

За матеріалами українських ЗМІ
Приєднатись до дискусії

Ваша адреса не буде відображатися. Обов'язкові поля позначені *