Медаль за повернення Криму: на злодієві шапка горить | Спільнобачення

Медаль за повернення Криму: на злодієві шапка горить

Зворотній бік медалі - чітко видно офіційні дати початку й кінця операції

Зворотній бік медалі – чітко видно офіційні дати початку й кінця операції

Вочевидь, дехто вже чув про запровадження офіційної державної нагороди Російської Федерації – медалі «За повернення Криму» (зокрема, про перших нагороджених писали «Україна Молода» і «Вести»). Однак, повз увагу офіційних ЗМІ пройшов той факт, що на зворотньому боці медалі стоять дати операції: 20.02.14 – 18.03.14.

У розлогій аналітиці, опублікованій російським інтернет-часописом «Биржевой Лидер», у різних ракурсах розбираються далекосяжні репутаційні та інші наслідки, котрі тягне для Росії за собою подібна відвертість, що її собі дозволио МО РФ на тій медалі.

Як бачиться, помилки там бути не могло – відповідний департамент Міноборони точно вказав дати операції (вочевидь, вона планувалася заздалегідь). У чому прорахувався чиновник – дата початку операції (20.02.2014) співпадає з датою розстрілу Майдану снайперами, коли Янукович ще був легітимним президентом. Горезвісна «Угода про перемир’я», укладена між Януковичем та Об’єднаною Опозицією за міжнародного посередництва, і на виконанні якої наголошує Росія, з’явилася вже 21.02.2014. «Зелені чоловічки» Путіна у Криму вийшли на авансцену аж 27.02.2014, коли ВР Криму захопили «невідомі бойовики». Тож, логічно було б вказати датою початку саме цей день.

Дата 20.02.2014р., що її вказано на медалі, нівелює усі доти розрізнені версії щодо того, хто розстрілював Майдан 20 лютого, як і так зване «опитування настрої кримського населення», на результати котрого посилається Путін, обґрунтовуючи агресію – всі розуміють, що жодного опитування станом на 20.02 бути не могло (а проводити його мали б раніше).

Прикметно, що першим звернув увагу на дати журналіст та історик Володимир Просін із Луганської області, де зараз (у т.ч.) відбувається продовження операції збройних сил та спецслужб Російської Федерації  з дестабілізації та розколу України. Медаллю вже було нагороджено кілька сотень осіб, існує чимало фото-доказів, що на ній указано саме 20 лютого як початок операції і справа лише починає набирати резонансу. Вочевидь, цей «недогляд» чиновників російського міноборони завдасть Росії подальших репутаційних втрат та суттєво вплине на розслідування злочинів, скоєних режимом Януковича за таємного посібництва російської влади під час Євро-Майдану.

 
Приєднатись до дискусії

Ваша адреса не буде відображатися. Обов'язкові поля позначені *