ОСББ в передмісті Києва захопили 40 озброєних тітушок | Спільнобачення

ОСББ в передмісті Києва захопили 40 озброєних тітушок

Головний інжерен ОСББ ТИМОЩУК  Олександр Володимирович - саме його катували тітушки

Головний інженер ОСББ ТИМОЩУК Олександр Володимирович – саме його катували тітушки

У с.Чайка (передмістя Києва, Житомирський напямок) на житловому комплексі «Брест-Литовський» сьогодні (8 травня), приблизно о 10:00 два автобуси озброєних молодиків кримінальної зовнішності вчинили силове захоплення приміщень, що належать ОСББ «Брест-Литовське», побивши електрика та головного інженера ОСББ.

Наразі, головного інженера роздягли і катують, вимагаючи негайного збору і «построєнія по струнці» усіх членів правління ОСББ.

Уже кілька років триває протистояння між ЖЕКом колишнього забудовника (ТОВ ЖЕО «Екожитлосервіс», забудовник – ТОВ «Екожитлобуд») та мешканцями будинку (див. наше досьє). Мешканці були вимушені створити ОСББ, однак на цьому проблеми не закінчилися – навпаки, протистояння з колишнім забудовником перейшло в гарячу фазу. Попри те, що ОСББ виграло понад чотири судових процеси (ініційованих ЖЕО), котрі підтвердили легітимність утворення ОСББ та законність підстав здійснення ним діяльності, колишній забудовник продовжує псувати життя не лише керівництву ОСББ та ініціативній групі, а й звичайним мешканцями комплексу.

Це протистояння сьогодні має всі шанси перерости в криваву бійню. Виключна вина за це лежить безпосередньо на керівництві колишнього ЖЕКу – Стрільчик Василь Олександрович та Воробей Світлана Василівна, за котрими стоїть спонсор та замовник – колишній забудовник. І, схоже на те, що покласти цьому край можна лише в один спосіб – нейтралізувавши сторону забудовника. Зробити це може встигнути влада – заарештувавши Стрільчика і відкривши проти нього кримінальне (саме так, кримінальне, вже не адміністративне) провадження і провівши «бесіду» із забудовником. Або ж це зроблять самі мешканці.

 
Приєднатись до дискусії

Ваша адреса не буде відображатися. Обов'язкові поля позначені *