У Рівному пікетують МВС, вимагають люстрації ставленника БЮТу Щурука (НАЖИВО) | Спільнобачення

У Рівному пікетують МВС, вимагають люстрації ставленника БЮТу Щурука (НАЖИВО)

Rivne_20140515Корумпованого міліціонера на прізвище Щирук уже понад два місяці «протягує» на посаду голови Рівненської міліції депутат ВР від БЮТ Микола Кучерук. За Щируком є «гріхи» – він не пройшов крізь місцевий люстраційний комітет, бо погруз у корупції, а також має давні зв’язки з криміналом, ще з 1990-х років – він тоді працював у Костополі, а потім перевівся до м.Рівне. Щирук на Рівненщині «опікувався» кришуванням нелегального видобутку бурштину (напів-коштовного каміння), до того у його трудовій біографії значиться аналогічне кришування нелегальних «копанок» на Донеччині.

Попри те, що всі ці факти було опубліковано, пан Кучерук не звернув на це увагу і продовжував «протягувати» свого «протеже».

Після Майдану, влада на Рівенщині розділилася між трьома «угрупованнями»: ВО «Свобода» взяла собі держадміністрацію, БЮТ – міліцію і прокуратуру, УДАРові ж дісталося СБУ, котре очолює, до речі, ще людина, поставлена Якименком. Зацікавленість колишньої «об’єднаної опозиції»  в Рівненській області є цілком зрозумілою – поклади бурштину, котрими багаті її надра, менше, ніж за тиждень, «відбивають» будь-який хабар, котрого може коштувати посада. До речі, місцеві громадські активісти підозрюють, що за «просуванням» Щирука стоїть саме хабар.  Тому вони збираються пікетувати обласне управління МВС, якщо він пробуватиме посісти посаду – вони його «виноситимуть».

Live streaming video by Ustream

Ознайомлений з настроями громадськості одіозний «затримувач» Сашка Білого, заступник міністра МВС Євдокимов сказав: «У міліції є зброя, а у вас є що?», натякаючи на те, що місцева міліція у разі сутичок з місцевими активістами буде стріляти. На думку громадськості, місцевий БЮТ може бути ще й додатково зацікавлений у дестабілізації ситуації в області з кінцевою метою зірвати тут вибори, котрі їхня кандидатка у Президенти (Юлія Тимошенко), вочевидь, програє. З огляду на вищевикладене, знову актуалізується справа убивства Сашка Білого.

Наразі будівлю пікетує близько сотні людей, серед них виділяється доволі галаслива група найнятих владою провокаторів, котрі скандують «Майдан за Щурука!» з однією літньою жіночкою на чолі.
Приєднатись до дискусії

Ваша адреса не буде відображатися. Обов'язкові поля позначені *