Держкомтелерадіо закликає усім світом боротися з сепаратистською “пресою” | Спільнобачення

Держкомтелерадіо закликає усім світом боротися з сепаратистською “пресою”

телерадио

Директор департаменту інформаційної політики Держкомтелерадіо України Богдан Червак закликає об”єднати зусилля у боротьбі з сепаратистською “пресою”.

Про це йдеться у його зверненні, опублікованому на сайті Держкомтелерадіо.

“Останнім часом почастішали випадки появи у Києві друкованих видань, які містять заклики до насильницької зміни конституційного ладу в Україні, пропагують насилля і війну. Очевидно, що йдеться про черговий виток інформаційної війни, яку веде проти України Російська Федерація. Держкомтелерадіо України разом УДППЗ “Укрпошта” намагаються виявляти таку “пресу”, не допускати її розповсюдження, уникнути рецидивів”, – йдеться у зверненні Червака.

За його словами, відповідні звернення Держкомтелерадіо уже надіслав до Генеральної прокуратури України, Служби безпеки України та Державної реєстраційної служби.

Червак наголошує, що вивчаються й інші, законні і ефективні шляхи для того, щоб позбутися “цієї друкованої отрути в Україні, в тому числі з допомогою сил АТО, територіальних загонів самооборони “Азов”, “Донбас” і “Дніпро”. “Адже редакції цих газеток знаходяться на території, яку тимчасово окупували російські найманці і діячі терористичних організацій “ДНР” і “ЛНР”, – пояснює Червак.

Читайте також: Російські журналісти вибачились за брехню про Україну.

Водночас він закликає киян виявляти таку “пресу” та повідомляти про неї Держкомтелерадіо (тел./факс: (044) 278-83-52), а про їх розповсюджувачів – Службу безпеки України.

Джерело

Фото – посилання
Приєднатись до дискусії

Ваша адреса не буде відображатися. Обов'язкові поля позначені *