14 вересня в Київській Опереті відкрито 80-й ювілейний сезон | Спільнобачення

14 вересня в Київській Опереті відкрито 80-й ювілейний сезон

З дитинства завжди обожнювала оперету. Знала назубок всі арії з найвідоміших оперет: “Сільва”,  “Летюча миша”, “Циганський барон”, “Містер Ікс”, тощо.  Інколи ходила  на вистави до Театру Оперети.  Не можу сказати, що з великим задоволенням, проте ходила… Потім зовсім перестала туди ходити…  Бо замість блискучих прим на сцену все більше виходили підстаркуваті безголосі актори в жахливому гримі й костюмах, що ось-ось на них луснуть. Темрява накрила Київську Оперету на багато років… Доки до неї не прийшов новий художній керівник: Богдан Струтинський.  Тепер в Київській Опереті працює неймовірна команда: Богдан Струтинський, головний балетмейстер Вадим Прокопенко, прекрасні диригенти, художники по костюмах, молоді гарні собою виконавці з блискучими голосами, “бек-стейдж”, наприклад, комерційний директор Оксана Когут.  І поступово, крок за кроком, Київська Оперета отримала своє друге життя, за яким ми зараз маємо щастя спостерігати.

14 вересня розкішним гала-концертом відкрито 80-й ювілейний сезон Київської Оперети. В першому відділенні лунали  в основному оперні арії, які було виконано на дуже високому рівні. Підкорив тенор Олександра Чувпило, як в Куплетах Герцога з “Ріголетто”, так і в номері “Для тебе”, де він співав разом ще з двома тенорами. Можна сказати, що в Київській Опереті є свої три тенора, кожний з яких має свій неповторний тембр. При цьому вони ще й гарні собою – всі герої-коханці!

В другому відділенні домінував мюзикл. Проте домінував не нав`язливо, обережно.

Загалом в гала-концерті було 4 прем`єрних номери: “Хелло, Доллі!”, ” Адажіо” Альбіноні, “Now We Are Free” з к/ф “Гладіатор” і … Гвіздком прем`єрної програми було пристрасне “Лібертанго” Пьяцоллі.  Соло на акордеоні виконав диригент Сергій Дідок. Класно виконав з душею – тільки так і можна виконувати танго! Як на мене, нажаль, саме душі трохи не вистачило Олені Арбузовій під час виконання “Адажіо” Альбіноні. Хороший голос, непогане володіння ним, але іде він не від серця, а так… як потрібно, як вчили. Під час виконання цього номеру мурашки мають бігати тілом!

Вразив номер “Дует квітів” з опери Деліба “Лакме”. Блискучі голоси дуету, неймовірно чарівні костюми балету підкоряють глядачів з перших тактів.

Не здивуюсь, якщо найближчим часом, крім Їі величності Оперети і Його величності Мюзиклу на сцені Київської Оперети відбудеться прем`єра … Опери. Адже прем`єра балету в минулому сезоні вже відбулась (“Кармен”). Чи, може я помиляюсь?..

Отже, Київська Оперета розпочала свій 80-й ювілейний сезон – для Вас!

P.S. Пророцтво щодо мене у Театра було таке: “Чекає на вас карнавал із чудес. Головне не втрачати до справ інтерес”. То з нетерпінням чекаю на карнавал! А до справ втрачати інтерес – ніколи.

Інна Гончарова

ДИВИТИСЯ ВІДЕО:
Приєднатись до дискусії

Ваша адреса не буде відображатися. Обов'язкові поля позначені *