Про дідів у буйволячих чоботях або Республіканці таки надають Україні зброю та посилюють санкції проти Росії | Спільнобачення

Про дідів у буйволячих чоботях або Республіканці таки надають Україні зброю та посилюють санкції проти Росії

Джеймс Інгоф на фоні (можливо тих самих) буйволів.

Джеймс Інгоф на фоні (можливо тих самих) буйволів.

Пригадую, як мені несподівано зателефонували з «Українського кризового медіа-центру» і запросили прийти на терміновий, позаплановий брифінг із «якимось американським сенатором».

Десь о 4-й вечора в залу бадьоро закрокував жвавий жартівливий дядько з Оклагоми, у чорному піджаку й сірих штанях, з-під яких внизу (як мені потім зазначив більш спостережливий до таких деталей колега) виглядали ковбойські гостроносі чоботи з буйволячої шкіри. Було видно, що у діда обмаль часу та насичена програма, однак він обсипав присутніх жартами, спокійно реагував на провокативні запитання і був щиро привітливим до усіх.

То був сенатор від Республіканської партії США Джеймс Інгоф і то було 28 жовтня, коли він був у Києві з офіційним візитом. Основною думкою брифінгу, котру «Гірський Джим» (як його називають удома) хотів донести до української громадськості, була рішуча налаштованість республіканців пролобіювати надання Україні зброї «для оборони».

Що ж – як повідомили учора пізно увечері, Конгрес США ухвалив наступну хвилю санкцій  проти Росії, а також надання Україні смертельної та несмертельної військової допомоги, включно з протитанковою, набоїв та «тактичних розвідувальних безпілотників».  Щоправда, Президент Обама має ще підписати цей акт, щоб він остаточно набрав чинності. «Пацан сказав – пацан здєлав», як написав би Дохтур Лівсі – хоча того жовтневого вечора у це слабо вірилося, та й «дєдушка-сєнатор був якийсь несолідний і несерйозний».

Додаємо також те відео з нашого архіву (за браком нормального обладнання, котре у нас позабирали наші колишні колеги-«вічні політтехнологи», картинка труситься, тому ми його не стали викладати тоді).
Приєднатись до дискусії

Ваша адреса не буде відображатися. Обов'язкові поля позначені *