Культпросвіт рекомендує: прем`єра славетного мюзиклу «Sugar, або В джазі тільки дівчата» | Спільнобачення

Культпросвіт рекомендує: прем`єра славетного мюзиклу «Sugar, або В джазі тільки дівчата»

МЮЗИКЛ «SUGAR, або В ДЖАЗІ ТІЛЬКИ ДІВЧАТА». Прем’єра бродвейського мюзиклу відбудеться 27 і 28 березня, а також 5 і 25 квітня о 19.00

за адресою вул. Велика Васильківська, 53\3. Національна оперета України

Лібрето – Пітер Стоун, Вірші – Боб Меррілл, Музика – Джул Стайн, Переклад з англійської – Яна Іваницька

 Постановка комедійно-романтичної історії про любов, дружбу, творчість, гроші, жагу до життя, талановитих людей та силу волі є надзвичайно актуальною для українського суспільства.

Події розгортаються в США 30-х років ХХ століття. У період великої депресії, економічних криз, тотального безробіття, процвітання корупції та бандитизму (епоху гангстерів та джазу) діячі культури змушені заробляти не лише власним талантом, але й де прийдеться. Теми, що піднімаються у п’єсі, нагадують картини сучасного життя України (хіба не актуальні слова героїв п’єси: «Ми винні м’яснику, винні власнику. Світло, газ, тепло – все відключено. Як голодним буть, знає той, хто мистецтву служить… »).

Двоє кращих друзів-музикантів вирушають із Чикаго до Флориди у пошуках заробітків та кращої долі. Одна лише ніч – і вони на сонячному березі океану в Майямі серед красунь жіночого джаз-бенду. Тут все говорить про любов, тут хочеться закохувати і закохуватися. Воістину, рай для чоловіків, якби тільки не… дірки у кишенях, розлючені гангстери, що йдуть по сліду, та жіночі туфлі на чоловічих ногах.

«Sugar, або В джазі тільки дівчата» від Національної оперети зазвучить цікаво і по-новому. На глядачів чекає незабутня оригінальна постановка, сповнена креативних режисерських рішень, гумору та сценографічних новацій. Дотепний, динамічний, інтригуючий і запальний мюзикл доведе:кожен має право змінити себе і світ навколо на краще!

ДИВИТИСЯ ВІДЕО:

 

 

 
Приєднатись до дискусії

Ваша адреса не буде відображатися. Обов'язкові поля позначені *