Донецькі депутати обурені розгоном мітингувальників | Спільнобачення

Донецькі депутати обурені розгоном мітингувальників

Донецька міська рада сьогодні, 2 грудня , ухвалила рішення “Про звернення депутатів”. Депутати заявили про свою стривоженості і неприйнятність розгону мирної акції протесту на Євромайдане в центрі Києва, повідомляють “Новости Донбасса”.

“Ми підтримуємо обурення людей, які виступили проти порушення права на мирні зібрання”, – йдеться у зверненні депутатів.

Разом з тим у Донецькій міськраді вважають “неприпустимим блокування і дестабілізацію роботи органів державної влади та місцевого самоврядування”.

При тому, у зверненні депутати Донецька продовжують дотримуватися антиєвропейського напрямку, підтримуючи уряд Азарова, схвалюючи його рішення щодо припинення євроінтеграції.

Депутати закликали вирішувати виниклі проблеми, зокрема з приводу Євромайдана, шляхом діалогу.

Дане звернення за основу одноголосно підтримали 64 депутати .

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада АРК на позачерговому пленарному засіданні прийняла звернення до Президента України Віктору Януковичу, в якому закликає вжити всіх доступних заходів для відновлення громадського порядку, не роздімуючи, якщо цього вимагатиме ситуація, над введенням надзвичайного стану.
1 коментар. Have your say.

  1. Alla коментує:

    Проснулись депутаты! А какой-такой диалог может быть с бандитской властью? Может, ей еще и в ножки поклониться: спасибо, что побили!

Приєднатись до дискусії

Ваша адреса не буде відображатися. Обов'язкові поля позначені *