Прем’єра оперети “Графиня Маріца” Імре Кальмана 11,12,13 листопада в Київській опереті | Спільнобачення

Прем’єра оперети “Графиня Маріца” Імре Кальмана 11,12,13 листопада в Київській опереті

11, 12, 13 листопада – грандіозна прем’єра  –  оперета “Графиня Маріца”, Імре Кальмана, яку називають “найбільш угорською” з усіх творів композитора. “ГРАФИНЯ МАРІЦА” стане прем’єрою 82 театрального сезону Київського національного академічного театру оперети.

Перший вихід «Маріци» на сцену віденського театру «Ан дер Він» відбувся в 1925 році.  Прототипом Графині Маріци стала представниця старовинного угорського графського роду Агнеса Естергазі, відома в 1920-х роках кіноактриса. Велика шанувальниця таланту Кальмана, свого земляка, вона часто зустрічалася з ним, бувала у нього вдома, тому вважається, що сентенції Маріци були записані композитором, як кажуть, з «натури».

Сюжет лібрето був створений на основі реальної історії збіднілого молодого аристократа, який  щоб  видати заміж свою сестру і забезпечити її придане, змушений був найнятися керуючим у маєток, що не так давно належав його родині… Долаючи непорозуміння і перепони молоді люди, як і передбачено сонячним жанром, дістаються до свого щастя!

В Національній опереті  України  оперета «Графиня Маріца»  в постановці н. а. України Богдана Струтинського представить українським глядачам твір Імре Кальмана у новій, близькій до оригінальної інтерпретації. Постановкою зацікавилася дочка Імре Кальмана Івонн Кальман, яка обіцяла художньому керівнику Національної оперети України Богдану Струтинському неодмінно прибути в Україну, щоб побачити один із прем’єрних показів вистави.
Приєднатись до дискусії

Ваша адреса не буде відображатися. Обов'язкові поля позначені *