#Євромайдан. Інфо-стислий виклад. День 25-й. На ранок. | Спільнобачення

#Євромайдан. Інфо-стислий виклад. День 25-й. На ранок.

Майдан:

– “Океан Ельзи” відспівав, певно, наймасштабніший живий концерт. Музиканти присвятили свій виступ жорстоко побитим під час розгону мітингу 30 листопада, незаконно затриманим 1 грудня і всім, хто бореться за правду.

– Юрій Луценко: “Хочеш змінити світ – почни з себе,”- вчив Ганді. Найкраще це зробити разом на Майдані.

Для чого ми збираємося 15 грудня о 12-00 на Майдані?
1. Щоб продемонструвати Януковичу незмінність своїх вимог відставки Уряду, євроінтеграції та дострокових виборів. Ніяке словоблуддя круглих столів не замінить нам цього конкретного результату.
2. Щоб дати сигнал олігархам – час виходити з- під ярма Межигір’я. За відставку Уряду вже готові підписатися близько 230 депутатів.
3.Щоб підтримати тих, хто самовіддано мерзне на нашому Євромайдані. Незнищенність Майдану, його розростання – основа неминучості змін в країні.

4. Щоб продемонструвати Європі, що наш цивілізаційний вибір – незмінний. Україна – це Європа.

Влада:

– СБУ заявило що готово протидіяти терористам. Ці заходи викликані, увага! Анонімними повідомленнями про замінування об’єктів із масовим перебуванням людей.

– Вибори на окрузі у Первомайську вже почалися: “тітушки” окупували ОВК

Антимайдан на Європейській:

– Безстроковий мітинг розмістився біля Верховної Ради. Там аж 37 військово-польових кухонь та 20 армейських наметів.

У парк завезено величезну кількість європіддонів, які є будівельним матеріалом для імпровізованих кордонів, що поділяють парк на зони.

Кордони з європіддонів охороняють похмурі “спортсмени”, хоча крім “регіоналів” і незначної кількості міліції в Маріїнському парку нікого немає.

Світова підтримка:

– Будівля Українського конгресу Америки у центрі Філадельфії цієї ночі засвітився  синіми і жовтими кольорами на знак солідарності із Євромайданом в Києв.

– В Києві присутній Сенатор Джон Маккейн, який 14 грудня прибув до Києва. Вчора він провів зустрічі із лідерами опозиції,  главою МЗС, патріархом Філаретом та був присутній на концерті Океану Ельзи на Майдані.

– В Сенаті США вже з’явилася резолюция по Україні із санкціями

– Сенат США підтримає резолюцію щодо України. Швидко і одноголосно – Маккейн
Приєднатись до дискусії

Ваша адреса не буде відображатися. Обов'язкові поля позначені *