#СпільноДія. Активістові ОСББ “Брест-Литовське” погрожували після вчорашніх зборів | Спільнобачення

#СпільноДія. Активістові ОСББ “Брест-Литовське” погрожували після вчорашніх зборів

B-L_Orlovskyi_interview

Член правління ОСББ Олексій Орловський, котрий вів учорашні збори мешканців, отримав погрози від “тітушків” по телефону

Як дехто мав можливість бачити під час учорашньої прямої трансляції “Спільнобачення” з місця подій, на території ЖК “Брест-Литовський” 10.01.2014р. відбулися збори мешканців та членів ОСББ, скликані у зв’язку з рейдерським захопленням приміщення ЖЕКу колишнім ЖЕО при підтримці осіб кримінальної зовнішності та повадок.

Як було озвучено, тих самих осіб колишній голова ЖЕО Стрільчик Василь Петрович тиждень тому “завів” на територію житлового комплексу, відвівши їм окрему квартиру. Ті самі особи побили найнятого ОСББ двірника, погрожуючи “перебити йому хребет”, заважали найнятим ОСББ прибиральницям, погрожуючи їх “опустити”. Як результат – найнятий ОСББ персонал не має можливості як слід прибирати територію, що використовується колишнім ЖЕО як аргумент неспроможності новоствореного ОСББ “навіть забезпечити чистоту”.

Позаяк, чистота території – то єдиний обов’язок, до якого колишній ЖЕК (ТОВ “Екожитлосервіс”) ставився з усією відповідальність – щоб створювати в очах мешканців образ благополуччя й порядку. При цьому, оскільки ніхто, окрім персоналу ЖЕО не мав доступу до технічних приміщень, жоден з мешканців не мав уяви про справжній стан будинку та його можливі проблеми – більш серйозні, ніж прибраність території.

За той тиждень (з 26.12 по 10.01), що новостворене ОСББ отримало змогу “зазирнути під капот” усього хазяйства будинку, з’ясувалося:

  • що запобіжники в ліфтах – відсутні;
  • що резервуари в підвалах із водою, котра подавалася мешканцям у водогін, вже добряче проіржавіли, стоять не накриті, поруч – купи щурячої отрути;
  • також, у підвалах та техприміщенях було виявлено кілька велосипедів (котрі раніше було вкрадено у мешканців);
  • не проводилося планових техоглядів котелень, ліфтів, артезіанської свердловини, тощо).

Тобто, з будинку просто висмоктувалися усі надходження, що його мешканці платили за комунальні послуги, при тому, нічого не вкладалося ані в поточні ремонти, ані у профілактику систем життєзабезпечення. Подібне хижацьке господарювання несе у собі загрозу відсутності коштів на усунення спричинених тривалою експлуатацією аварій та, відповідно, припинення надання життєво-необхідних послуг.

Strilchyk_SV_Iurystka

В долі: юристка П-Борщагівської сільради, керівник колишнього ЖЕО Стрільчик та його заступниця С.В, Воробєй

Учорашні збори, на які зійшлися представники близько половини квартир, показали стурбованість мешканців майбутнім свого будинку – їхньої спільної власності. Вочевидь, і пан Стрільчик теж зрозумів неабияку загрозу своєму подальшому безперешкодному визискуванню ЖК у подібній згуртованості громади. Саме як його реакцію варто розцінювати погрози, що їх було телефоном висловлено у розмові невідомих з активістом ОСББ Олексієм Орловським. Вочевидь, ненасильницький спротив шахрайству колишнього ЖЕКу із забудовником, котрих прикриває і РДА (Києво-Святошинська), і сільрада (Петропавлісько-Борщагівська) не буде легким, тому “Спільнобачення” продовжуватиме тримати руку на пульсі подій та висвітлювати їх перебіг і надалі.

Передісторія подій – тут

Ще по темі – ОСББ “Брест-Литовське” – передісторія#СпільноДія.   Активістові ОСББ “Брест-Литовське” погрожували після вчорашніх зборів 

#Євромайдан #Euromaidan #spilno #spilnotv #spilnodiya #спільнодія
Приєднатись до дискусії

Ваша адреса не буде відображатися. Обов'язкові поля позначені *