#Спільно-дія: Олексію Орловському погрожували з телефону ЖЕО (ОСББ Брест-Литовське) | Спільнобачення

#Спільно-дія: Олексію Орловському погрожували з телефону ЖЕО (ОСББ Брест-Литовське)

Внутрішній двір ЖК "Брест-Литовський" - саме там сьогодні увечері буде міні-Майдан, котрий має шанси закінчитися перемогою громади

Внутрішній двір ЖК “Брест-Литовський”, де знову пройдуть збори громади.

Спільнобачення продовжує тримати руку на пульсі конфлікту, котрий виник між ОСББ та попереднім балансоутримувачем ЖК “Брест-Литовський” (с.Чайки під Києвом), ТОВ “Екожитлосервіс” (загалом знаного в домі як “колишній ЖЕК”).

Востаннє ми повідомляли, що після зборів мешканців, 10.01, з яких ми вели пряму трансляцію, юристові ОСББ Олексію Орловському телефонували з погрозами. Як з’ясувалося сьогодні, телефонний номер, з якого телефонували, зареєстрований на колишній ЖЕК.

Також, скидається на те, що колишній ЖЕК взявся мститися мешканцям – як повідомляють на форумі мешканців, хтось навмисне забив каналізацію у 8-й секції будинку:

Если последнее время начало сильно вонять канализацией на пути к автобусу, то последние день в 8 секции в коридорах стотит сильнейший запах канализации. И он все время усиливается. Если сегодня днем еще воняло только только на 1 этаже, то сейчас уже очень сильно воняет и на 6 этаже!
Неужели кроме тех проблем, которые уже были выявлены ОСББ в нашем доме у нас еще проблемы и с канализацией??? Или то на первом этаже у нас кто-то разложился? Но там только помещение с консьержкой!

Або ось таке повідомлення:

Запах потихоньку просачивается и в квартиру. Скоро дышать будет нечем.

На 9м этаже в 8 секции с вечера начало сильно вонять канализацией. Запах был во всей квартире. Это ужасно.

Я так понимаю что ЖЭК приступил к обязанностям обслуживания дома….Вот и первые плоды…А вообще не смешно… Что дальше будет?

Сьогодні знову призначено загальні збори мешканців ЖК – цього разу, вочевидь, піде мова про рішучіші заходи. Якщо дозволять технічні засоби, Спільнобачення транслюватиме збори – сьогодні, 13.01, з 20:00.

 
Приєднатись до дискусії

Ваша адреса не буде відображатися. Обов'язкові поля позначені *