#СпільноДія: У половині дому з понад 700 квартир у передмісті Києва проблеми з опаленням (ЖК Брест-Литовський) (ОНОВЛЕНО) | Спільнобачення

#СпільноДія: У половині дому з понад 700 квартир у передмісті Києва проблеми з опаленням (ЖК Брест-Литовський) (ОНОВЛЕНО)

Стрільчик В.О. та Воробйова С.В. - саме ці люди не спиняться заради прибутків від обслуговування будинку ані перед загрозою життя людей, ані навіть перед кримінальною відповідальністю.

Стрільчик В.О. та Воробйова С.В. – саме ці люди не спиняться заради прибутків від обслуговування будинку ані перед загрозою життя людей, ані навіть перед кримінальною відповідальністю.

Насправді, на момент останнього оновлення статті, вона б мала називатися “У половині дому з понад 700 квартир у передмісті Києва колишній ЖЕК навмисне вивів з ладу систему опалення“, оскільки весь ранок 17 січня продовжувалося з’ясування причин та велися роботи з усунення неполадок.

Директор ЖЕО ТОВ “Екожитлосервіс” Стрільчик В.О. не вгамовується – буквально три дні тому Спільно-Дія вела репортаж з ЖК “Брест-Литовський” у зв’язку з “плановою” аварією – тоді колишній ЖЕК, не бажаючи передавати будинок на баланс новоствореного ОСББ “натиснув” на активних мешканців смородом фекалій з підвалу (котрий навмисно затопив). Щойно ж нам надійшла інформація, що приблизно годину тому мешканці виявили, що в будинку серйозні проблеми з опаленням.

Не маємо сумніву, що колишній ЖЕК і цього разу вдаватиме дурника й спиратиме все на аварію, але щось надто багато аварій на як на один і той же новозбудований комплекс за один тиждень. Як нам повідомляють, ЖЕК (у особі одіозного директора Стрільчика Василя Олександровича) вперто не бажає передавати будинок на баланс ОСББ, котре створили власники-мешканці ЖК “Брест-Литовський”, під різними відмовками й причинами, хоча усі терміни для того минули. Зокрема, ЖЕК категорично проти передачі на баланс “посеред опалювального сезону”, хоча законодавчо жодних перешкод тому немає.

Нагадаємо, (у першу чергу – Стрільчику В.О.), що відключення житлового багатоквартирного будинку від опалення під час опалювального сезону є кримінальним злочином, аргументувати чи виправдати який неможливо навіть несплатою комунальної платні. Наразі для усіх сторін конфлікту стає очевидним злочинний умисел колишнього ЖЕО та шкідницька діяльність у вигляді навмисного інсценування ніби-то аварій з метою тиску як на правління ОСББ, так і на усіх мешканців житлового комплексу.

P.S. За уточненням, щойно отриманим від Голови Правління ОСББ Костянтина Радченка, ЖЕК  (Екожитлосервіс) пояснює проблеми з опаленням “падінням рівня води у системі”. Однак, ані ОСББ, ані мешканці не мають сумнівів щодо умисності цього “падіння”.

P.P.S. За найсвіжішою інформацією, що надійшла на форум мешканців о 8:51 ранку, відомо наступне:

 

Хотів би внести декотрі уточнення після спілкування з фахівцями. За наявною інформацією, автоматика спрацювала й вимкнула систему опалення, відреагувавши, таким чином, на падіння тиску в системі до нуля.

Як таке могло трапитися? Є три варіанти:

 • Хтось навмисно злив воду з системи;
 • Десь у системі є протікання (але протягом усієї ночі велися пошукові роботи і нічого подібного не було виявлено, як і не надходило до ОСББ жодних заяв про затоплення квартир);
 • Декотрі інші варіанти, з категорії «за щучим велінням…», у результаті котрих вода із системи просто випарувалася, абощо!

Безумовно, ситуація така, що не до жартів. Фахівці ОСББ, наскільки мені відомо, займалися цією проблемою усю ніч. Найближчим часом мають також під’їхати фахівці з профільної фірми, з котрою ОСББ має угоду

На 10:28 знайшли причину падіння тиску в системі:

Відключено гідроджет, що знаходиться у котельній, і відповідає за підготовку води для котлів та підживлення системи водою для нормальної їх роботи.

Об 11:32 :

Іншими словами, воду з системи кудись «пішли», а насос, котрий забезпечував підживлення нею системи, було відключено від мережі (штекер було висмикнуто). Можливо, є ще якісь пошкодження. Фахівці саме над цим зараз і працюють..

Станом на 11:56:

Уже все запущено в роботу!!! Зараз відбувається процес нагріву води. На верхніх поверхах радіатори вже мають бути теплими. Також почалася подача гарячої води (поки що вона буде, радше, теплою, але уже нагрівається).

Звернемо увагу на той факт, що вода “самоспустилася” у тій половині житлового комплексу, котрій відведено адресу “вул.Печерська, 6” – сам же В.О.Стрільчик живе у іншій половині ЖК (Печерська, 2), котру дана “аварія” якимось дивом обійшла.

Вочевидь, сенс такої небезпечної гри на лезі кримінальної відповідальності Стрільчика полягає у тому, щоб дискредитувати ОСББ в очах пасивної частини мешканців (оскільки далеко не всі є активістами, а для більшості перші кілька тижнів чи місяців його роботи будуть показовими, щоб скласти враження про те, чи правильне рішення вони прийняли, погодившися на створення ОСББ). Пан Стрільчик веде війну за ласий шмат – грошовий потік, що його ґенерує обслуговування (хоча, у його виконанні, то хижацьке визискування) цього будинку, і на цій війні, як бачимо, за уявленнями керівництва ТОВ “Екожитлосервіс”, будь-які засоби є виправданими.

На підтвердження цієї тези – діалог, що відбувся у однієї з мешканок з заступником Срільчика, Воробйовою С.В.:

Только что видела СВ, она стояла на ступеньках с тыльной стороны ЖЕО и рассказывала мужчине, что “если вы не будете нам плаитть, мы не заплатим за газ, у вас не будет ни отопления, ни воды, ничего…”

Оскільки ОСББ, після рейдерського захоплення приміщення ЖЕКу 10.01.2014р., не маючи силових законних засобів знову отримати контроль над приміщеннями, на загальних зборах увечері того ж дня закликав мешканців просто не платити ЖЕКові, щоб той “сам пішов”, колишнє ЖЕО продовжує подібними методами доводити, що це вони тут головні, і їм треба платити.
2 коментарі. Have your say.

 1. Aleksey коментує:

  А не тот ли это Стрильчик которого выгнали с ЖК Чайка? Если это он, то там проворовался, а вы его у себя пригрели? Нахрена он Вам нужен? К жильцам никакого уважения никогда не было, для него жильцы – это “стадо баранов”.

  • Леся коментує:

   К сожалению, этого недочеловека Стрильчика нам навязали. Идет война с ним почти 4 года. Очень надеюсь, что это последние бои.

Приєднатись до дискусії

Ваша адреса не буде відображатися. Обов'язкові поля позначені *