#Спільно-Дія: Стрільчик не вгамовується – немає води у 5-й секції, 18-19 січня | Спільнобачення

#Спільно-Дія: Стрільчик не вгамовується – немає води у 5-й секції, 18-19 січня

Strilchyk_little_Lyrics_before_heating_season

В.О.Стрільчик: “Нємного ліріки перед отопітельним сєзоном”

Як повідомляють мешканці ЖК «Брест-Литовський», у 5-й та 6-й секціях (будинок № 2), згідно з повідомленням на форумі, о 14:32 18 січня повністю пропала вода.

Станом на 17:15 того ж дня, коли персонал ОСББ спробував підійти до водопостачального обладнання, щоб з’ясувати причину перебоїв та усунути їх, підступи до обладнання виявилися заблокованими «тітушками», що їх найняв колишній ЖЕК.  Після того, як на місце підтягнулася достатня кількість мешканців, ОСББ таки вдалося відновити водопостачання – станом на 21:00 було оголошено, що вода з’явиться десь за 1.5-2 години.

Також, з’ясувалися додаткові подробиці «зникнення» води: упродовж 18-го січня, консьєржки колишнього ЖЕКу з усіх 8 секцій у контрольованих ними приміщеннях на тривалий час (доки не зникне) відкрили на повну крани (доки повністю не стече уся наявна в резервуарах вода).

Однак, станом на 08:27 19 січня, у 5-й секції знову було відсутнє водопостачання. Активісти та співробітники ОСББ знову почали розбиратися, і станом на 12:31 вони констатували наступний перелік причин перебоїв з водопостачанням у 5-й секції:

  1. Як уже повідомлялося раніше, «люблячий персонал» ЖЕКу (вочевидь, за вказівкою В.О.Стрільчика), а також «тітушки», котрі вперто не бажають покидати комплекс і котрі знайшли прихисток на 2-му поверсі 5-ї секції (у котрій також живе і сам Стрільчик), навмисно відчиняє крани на постійне зливання води; крім того, ці «креативні» люди додумалися зливати воду ще й через шланг у вентиляційний канал, щоб затопити диспетчерську ЖЕО та підвал!
  2. У 5-й секцій в аварійному стані була запірна арматура; наразі, до неї, нарешті було отримано доступ і відбувається її ремонт.
  3. Не виключено, що вода навмисне зливаєтьсяспівробітниками ЖЕО й у інших секціях (окрім 5-ї) на знак демонстрації «любові» колишнього ЖЕО до мешканців та наганяння страху.

Як бачимо, Стрільчик ні перед чим не зупиняється у виборі засобів, опановуючи тактику «випаленої землі» стосовно майна, котре є спільною власністю мешканців, за рахунок інвестицій котрих було зведено цей комплекс, придбано і встановлено усе, що забезпечує його життєздатність.

 
Приєднатись до дискусії

Ваша адреса не буде відображатися. Обов'язкові поля позначені *