Спільнобачення | Archive for травня 2013

травня 2013

DSC02475

 

 

Для перегляду презентації треба відкрити перший слайд і далі в режимі гортання фото. Краще дивитись презентацію після перегляду відео тут

 

 

 

Continues…

Слайд53Ми всі хочемо дивитися чесні та дійсно значущі новини, якісну та неупереджену аналітику. Значна частина громадян України незадоволена жодним з телеканалів, що зараз існують, які залежні від влади та інтересів власників, орієнтовані на інтереси масової аудиторії, підцензурні і сповнені негативу, мовчать про важливі соціально-економічні проблеми. Ми віримо, що інше телебачення можливе, але лише за умов нового підходу.

Ми пропонуємо разом створити Громадське інтернет-телебачення, яким володітимуть не олігархи, а численні українські громадяни. Разом із журналістами його робитиме розгалужена мережа волонтерів — громадянських активістів, що дозволить залучити небачений репортерський та експертно-аналітичний ресурс. Громадське інтернет-телебачення буде вільне від ідеологічних упередженостей, політичних інтересів та ринкових впливів, орієнтоване не на прибуток, а на трансформацію країни, спрямоване на інтереси відповідальних, мислячих, дієвих громадян — тих, хто хоче бути господарями в своїй країні. Завдяки перевагам нових технологій до творення такого телебачення може залучитися кожен. Цей принципово новий канал мовлення робитимуть громадяни для громадян — ми разом робитимемо це для себе, щоб втілити нашу мрію про якісне телебачення, а врешті — нашу мрію про оновлену країну.

Continues…

DSC02373

Continues…

Шановні Громадяни!  

globeTV

Запрошуємо вас на першу публiчну презентацiю проекту громадського iнтернет-телебачення, що відбудеться 28 травня о 19-00.

На презентації ми розповімо –

  • Яке медіа це буде?
  • Чим воно відмінне від існуючих структур?
  • Хто і як його буде створювати?

Менш місяця минуло з моменту першої зустрічі мережевої спільноти, що розробила концепцію, яку вона виносить на громадське обговорення.

Місцем першої презентації є майданчик Українського Республіканського Клубу (УРпК) .

Ми, спільнота ініціаторів громадського інтернет-телебачення, підкреслюємо, це — перша презентація проекту.

Приходьте, приєднуйтесь, долучайтесь до роботи, пропонуйте свої ідеї, доробки,  майданчики для наступних зустрічей і презентацій. Разом ми створимо справжнє громадське медіа.

Зустріч відкрита, але реєстрація обов’язкова  http://bit.ly/presentation-of-the-TV

Слідкуйте за сторінкою нашої події на Facebook https://www.facebook.com/events/458045240948956

Ми запрошуємо всіх, хто має бажання долучитися до створення телебачення принципово нового формату. Щоб   “Приєднатись до команди! заповніть форму на цій сторінці http://spilnotv.com/joiningtheteam

У Вас багато питань, думок? Приходьте :)

Запрошуємо представників ЗМІ та просимо зареєструватись  http://bit.ly/presentation-of-the-TV

Дякуємо за підтримку нашого Спільнобачення! Ваш внесок важливий для нас.

Зараз ви будете скеровані на першу сторінку.

Щось пішло не так, спробуйте ще раз. Можливо варто замінити браузер.

Something went wrong, please, try again with another browser.