Спільнобачення | Archive for червня 2013

червня 2013

18_06_007

Більше фото на нашій сторінці https://www.facebook.com/spilno.tv

18 червня в приміщенні Національної спілки журналістів України відбулася презентація проекту концепції Громадського Інтернет-телебачення «Спільнобачення».

Ні для кого не є секретом, що можливості професійної реалізації журналістів на більшості медійних майданчиків України сьогодні обмежені. І це не лише через цензуру чи вплив власника. Медіаринок країни відформатований під рекламний запит і в ситуації кризи потрапляє в «мертву петлю» бюджетних скорочень, спрощення контенту, збільшення персональних навантажень і т.д. Крім того, статистику медіаринку спотворено необ’єктивними, «дутими» статистичними дослідженнями, котрі сприяють перерозподілу коштів на користь тих медіа-холдингів, котрі ці дослідження замовляють, лишаючи решту ЗМІ на голодному пайку.

 

У проекті «Спільнобачення» ми спробували розірвати «замкнене коло» і не просто створити нові робочі місця в медійному полі, а й відкрити нові можливості творчої самореалізації.

 

Чому «СПІЛЬНОБАЧЕННЯ» ми називаємо  ГРОМАДСЬКИМ Інтернет-телебаченням?  Ця медіаплатформа є механізмом активізації суспільства через максимальне залучення громадян до спільнотворення контенту і спільнодії в різноманітних напрямках. Цей проект є своєрідною «точкою зборки» конструктивно мислячих і активних громадян для спільнопошуку шляхів системної трансформації країни і спільнотворення дієвого громадянського суспільства. Крім того, як громадський проект, він власне, і фінансується громадянами.

 

Головне завдання «СПІЛЬНОБАЧЕННЯ»  – створити конструктивний і креативний простір для прийняття суспільно-корисних рішень.

Continues…

Шановні друзі-журналісти!

 

Запрошуємо Вас на презентацію проекту Громадського Інтернет-телебачення “Спільнобачення”, яка відбудеться 18 червня о 13.00 в залі Національної спілки журналістів України, за адресою: вул. Хрещатик 27-“А”, 2-й поверх.

Реєстрація для ЗМІ http://spilnotv.com/rejestratsiya-zmi

Подія на Facebook https://www.facebook.com/events/466976740056293/

 Нам важливі ваші коментарі та пропозиції. Будемо дуже вдячні за поширення інформаціі про презентацію, це також своєрідний внесок у потрібну справу. Запрошуйте друзів-журналістів і приходьте разом. Ми відкриті, долучайтеся до творення Спільнобачення.

 Офіційні сторінки Спільнобачення в соціальних мережах:

Сторінка https://www.facebook.com/spilno.tv

Спільнота https://www.facebook.com/groups/GromadyanyTV/

Сторінка вконтакті http://vk.com/spilno_tv

Наш Твіттер https://twitter.com/spilnobachennya

Коротко викладено основне – http://uk.wikipedia.org/wiki/Спільнобачення

 

Далі буде.  Приєднуйтесь!

Чекаємо на зустріч!

 

Оргкомітет СПІЛЬНОБАЧЕННЯ

 

Після багаторічних державних спроб створити громадське мовлення в Україні його започаткували українські журналісти.

391918_284423224922666_1290814265_n

При цьому стартувало одразу кілька ініціатив.

11 червня група журналістів оголосили про створення проекту  Громадське.ТБ, сайт якого вже запущено в інтернеті. З готовим продуктом “Громадське.ТБ” планує вийти в інтернет-ефір у вересні і розраховує на грантову допомогу, пожертви громадян і підприємців, а також дохід від реклами та спонсорства.

У травні було презентоване громадське інтернет-телебачення СПІЛЬНОБАЧЕННЯ. Також про наміри стати “справжнім українським суспільним телебаченням” заявило керівництво телеканалу ТВі.

Ідея громадського мовлення передбачає створення такого джерела інформації, яке би відповідало потребам суспільства та громади і не залежало у своїй діяльності від держави чи бізнес-структур. Попри спільну ідею, реалізується громадське мовлення по-різному в різних державах.

ВВС Україна відповідає на питання “Що таке громадське мовлення?”, презентуючи досвід США, Німеччини, Росії та Великої Британії.

Читати далі  http://www.bbc.co.uk/ukrainian/entertainment/2013/06/130611_public_broadcasting_world_dt.shtml

 170807

Оргкомітету проекту Громадського інтернет-телебачення України «Спільнобачення»

Вих. 99
від 13 червня 2013 р.

 

Про підтримку проекту

Громадського інтернет-телебачення України

 

Шановні панове!

Інтернет Асоціація України (далі – ІнАУ), яка об’єднує понад 140 підприємств сфери інформаційно-комунікаційних технологій, щиро вітає проект створення Громадського інтернет-телебачення України «Спільнобачення».

Розвиток суспільного мовлення та телебачення в Інтернеті цілком відповідає статутній меті діяльності ІнАУ – розвитку українського сегменту глобальної мережі Інтернет.

91c4c2083d

Громадське інтернет-телебачення, вільне від ідеологічних упередженостей, політичних інтересів та ринкових впливів, орієнтоване на трансформацію країни у напрямку впровадження європейських демократичних цінностей,  буде слугувати розвитку в Україні інформаційного суспільства, сприятиме впровадженню нових інформаційних технологій у всі сфери суспільного життя, подоланню економічної кризи та має стати важливим чинником позитивних структурних зрушень в суспільному житті та економіці України,.

Зичимо проекту «Спільнобачення» успіху у подачі правдивої, об’єктивної, відповідальної та актуальної інформації задля розбудови нової України, підґрунтям якої є активна громадянська позиція більшості її мешканців.

 

З повагою,

Голова Правління

Інтернет Асоціації України                                                                        Т. Попова

Джерело : http://www.inau.org.ua/

Команда «Спільнобачення» вітає колег з «Громадське ТБ» з презентацією медіапроекту.

Колеги і друзі!

Ми раді появі в Україні нового проекту, який виступає за творення об’єктивної та збалансованої журналістики.  І “Спільнобачення”, і “Громадське ТБ” зацікавлені в якісних змінах, як в медіа просторі, так і в країні загалом. Мета в нас одна, і чим більше буде механізмів та медіа, тим краще для суспільства в цілому.
На зміну старим способам пошуку, отримання та розповсюдження інформації приходять нові. Наша аудиторія мислить по-іншому, все менше дивиться традиційне телебачення та обирає Інтернет. Тому “Спільнобачення” і “Громадське ТБ” можуть змінювати порядок денний в країні, звертаючи увагу активної частини суспільства на головні питання. Ми, як і ви, бачимо в цьому свою соціальну місію і громадянську позицію.

Тому щиро бажаємо яскравій команді «Громадського ТБ» творчої наснаги і креативних ідей. Нехай ваші мрії стануть реальністю!

Зустрінемось в ефірі!

G+_iconПроект общественного инернет-телевидения, который воплотят на сайте spilno.tv, будет называться «Спільнобачення»

Об этом сообщили представители оргкомитета проекта, передает «Телекритика».

Рабочий вариант концепции члены инициативной группы презентовали в начале мая, а идеи группы на ее странице в Facebook поддержали и обсуждают около 600 человек.

Идею создания украинского гражданского интернет-телевидения поддержали предприниматели, кинодеятели, общественные активисты, специалисты сферы IT, и представители СМИ.

Сейчас активистов, работающих над реализацией проекта – около 25 человек.

Инициативную группу по созданию общественного интернет-телевидения возглавили Валерий Пекарь и Светлана Тараненко – инициатор и эксперт-аналитик «e-Gover Lab», координатор редакции «РадиоВоля» и инициатор объединения граждан Украины «Украина 2.0». Пекарь – вице-президент УСПП, президент компании «Евроиндекс», предприниматель и общественный деятель.

Напомним, в конце апреля стало известно, что бывшие журналисты телеканала ТВі, которые уволились из-за конфликта с новым руководством, будут создавать свой интернет-проект. По их словам, «проект будет действительно прозрачным, потому что там не будет олигархов».

Джерело comments.ua

Цей блок складено з найбільш гарячих питань, що задавалися на презентаціях проекту на різних майданчиках та під час обговорень в експертних середовищах. Блок постійно доповнюється. Ви теж можете долучитися, задавши конструктивне запитання стосовно проекту, котре Вас цікавить і на яке ще не було дано відповіді від команди проекту.23696-1u

 

Розділи Питання-Відповіді:

  1. Формат мовлення. Інтерактивність.

  2. Як долучитися до проекту.

  3. Фінансові, юридичні та організаційні питання.

 

 

 

1. ФОРМАТ МОВЛЕННЯ. ІНТЕРАКТИВНІСТЬ.

 

Де можна буде побачити ваш канал?

Ми орієнтовані передусім на інтернет та електронні носії, оскільки це дає переваги максимальної інтерактивності спільноти. В той же час ми відкриті до співпраці з кабельними та ефірними каналами в різних форматах.

 

Яка буде мовна політика на вашому каналі?

Політика каналу буде однозначно проукраїнською, державницькою. Однак у нас є реальність – двомовна країна, тому на каналі плануються програми як українською, так і частково російською мовами. Всі освітні та дитячі програми будуть українською. Крім того, ми б хотіли з часом запустити і деякі англомовні програми, щоб мати можливість представляти громадське життя України на світовому рівні.

 

Чи буде реклама на СПІЛЬНОБАЧЕННІ?

В телеефірі однозначно НІ. На сайті можливо, але буде її небагато і вона буде ненав’язлива. Пріоритет соціальній рекламі, що має просвітницький характер, пропагує здоровий спосіб життя і т.д.

 

Ви не боїтеся того, що користувачі будуть голосувати за низькоякісний контент?

Ні, не боїмося. Ми розраховуємо, що користувачами каналу будуть люди мислячі, котрі розділяють наші цінності та підходи. Крім того, при рейтингуванні програм враховуватиметься голос як користувачів, так і редакції та експертної спільноти. Тому ми вважаємо, що нам вдасться втримати високу планку якості контенту.

Continues…