Спільнобачення | Archive for липня 2013

липня 2013

 лого_конкурсСПІЛЬНОБАЧЕННЯ оголошує конкурс на розробку для нього дизайну логотипу.

Переможець не отримає грошової винагороди, проте його ім’я, буде піаритись і рекламуватись на ресурсах проекту.

Друзі, з чим у вас асоціюється “Спільнобачення”? Яке має бути лого? Є Світлі ідеі? Медіапроект створюємо громадський, всі учасники поки – волонтери, тому бюджетів поки що немає. Зате піарити і рекламувати Кріейторів зобов’язуємося на всіх своїх ресурсах. У нас вже є своя аудиторія, якій цікаве “Спільнобачення”, а значить і ВИ. Для тих, хто хоче підключитися до нашої телекоманди, вишлемо ТЗ і основні ввідні.

Чекаємо відповідь за адресою: [email protected]».

Нам важливі ваші коментарі та пропозиції. Будемо дуже вдячні за поширення інформації про конкурс, це також своєрідний внесок у потрібну справу. Запрошуйте друзів-журналістів і приходьте разом. Ми відкриті, долучайтеся до творення Спільнобачення.

Наші офіційні сторінки в соціальних мережах:

Facebook сторінка https://www.facebook.com/spilno.tv

Facebook-група https://www.facebook.com/groups/GromadyanyTV/

Сторінка вконтакті http://vk.com/spilno_tv

Далі буде.  Приєднуйтесь!

Творці hromadske.tv, “Спільнобачення”, “Гром ТВ” та громадського радіо вперше зібрались за одним столом, щоб обговорити можливі стратегії розвитку своїх проектів.

 

“Не варто культивувати утопічні очікування, що можна створити прекрасний телеканал (суспільного мовлення – ТК) на базі існуючого національного ТБ. Або без бази, в принципі на базі нашої держави, країни і наших людей. Але це не означає, що не треба проводити реформи”,- сказав під час зустрічі ініціаторів різних проектів суспільного мовлення директор Інституту Медіа Права Тарас Шевченко. Перед тими, хто прагне нарешті розпочати виробляти продукт за стандартами громадського мовлення і конкурувати з ТБ за увагу глядача, зараз постає чимало проблем – і організаційних, і фінансових.  Мустафа Найєм  (hromadske.tv),  Світлана Тараненко і Богдана Бабич (“Спільнобачення”), Василь Крутчак (“Гром ТВ”) та Наталя Соколенко (громадське радіо) вперше зібрались за одним столом, що поділитись один з одним власними побоюваннями та сподіваннями, а також обговорити можливі стратегії розвитку своїх проектів. Найцікавіші епізоди цієї зустрічі – у нашому репортажі.

Джерело http://video.telekritika.ua

Також http://medialaw.kiev.ua/news/2281/

Сюжет про СПІЛЬНОБАЧЕННЯ вийшов на укранському телеканалі КОНТАКТ в Канаді

KONTAKT Ukrainian Television Network. Produced by Jurij Klufas and hosted by Marta Czurylowicz, the program is based in Toronto, Canada and is televised in several cities in North America and Ukraine. It is a weekly one-hour show that covers news, culture, politics and other topics relevant to the Ukrainian community. It is broadcast in a combination of two languages, English and Ukrainian.