Спільнобачення | Archive for листопада 2013

листопада 2013

Михайловская1

Окружний адміністративний суд Києва, який розглядав прохання Київської міської державної адміністрації (КМДА) заборонити проведення масових акцій на Майдані Незалежності, Європейській площі, вулицях Банковій, Грушевського, Богомольця в период с 1 грудня 2013 року до 7 січня 2014 року, закрив засідання.

Про це повідомив правозахисник громадської організації “Інститут Республіка” Михайло Лебідь, який брав участь в засіданні суду. З його слів, суддя так і не оголосив рішення за позовом КМДА. Пан Лебідь відзначив, що рішення можуть винести вночі або вранці 1 грудня.

Михайловская2

Всеукраїнська громадська організація ветеранів силових структур України „Сила і Честь” („СІЧ”) категорично засуджує протиправні дії спецпідрозділів міліції на Майдані Незалежності в ніч на 30 листопада 2013 року з розгону мирної акції громадян.

Ми висловлюємо свою беззастережну підтримку громадянської позиції української молоді та інших прогресивних сил українського суспільства, які прикладають зусиль до реалізації проголошеного нашою державою курсу на європейську інтеграцію.

Силовий розгін громадян на Майдані Незалежності спеціальними підрозділами Міністерства внутрішніх справ України всупереч діючому законодавству та Закону України „Про міліцю” став тою чорною сторінкою в історії вітчизняних правоохоронних та силових структур, яка може кваліфікуватись як ганебний приклад зради українському народові.

У діях підрозділів міліції на Майдані вбачається низка порушень норм Конституції, законів України та прав громадян нашої держави.
Не може бути приводом до побиття наших дітей та кровопролиття безперешкодний проїзд техніки для робіт на майдані для підготовки новорічних світ.

Проведена проти мирного зібрання громадян на Майдані Незалежності, з перевищенням службових повноважень, спеціальна операція із застосуванням засобів активної оборони, без попередження, призвела до тяжких наслідків – травмування людей. Жорсткі та неадекватні дії спецпідрозділів „Беркут” носили агресивний характер і були спрямовані проти мирних громадян, які не порушували громадський порядок та не створювали загрози здоров’ю або життю інших громадян та правоохоронців. При цьому засоби активної оборони були застосовані спецпризначенцями не для захисту, а для нападу на людей та їх травмування.

Ми вимагаємо від чинної влади провести всебічне, повне та об’єктивне розслідування ганебних подій в ніч на 30 листопада і дати політичну та правову оцінку діям всіх структур і посадових осіб, причетних до порушень прав громадян та чинного законодавства.

Вимагаємо від Генеральної прокуратури перевірити правомірність залучення в місто Київ керівництвом МВС України спецпідрозділів „Беркут” та військових спепідрозділів внутрішніх військ з інших регіонів України. Дати правову оцінку діям міліції при проведенні спеціальної операції, яка призвела до загрози життю і здоров’ю громадян України.

Вимагаємо притягнути до передбаченої Законом відповідальності винних у ганебних діях, спрямованих проти життя та здоров’я українських громадян та на дестабілізацію нашого суспільства.

Вважаємо, що питання подій на Майдані в ніч на 30 листопада повинно бути терміново розглянуте на засіданні Ради національної безпеки та оборони України з прийняттям жорстких кадрових та інших рішень, які забезпечать спокій та злагоду в українському суспільстві на цьому дуже важливому етапі розвитку нашої держави.

Ми, ветерани силових структур України, звертаємось до всіх наших колег – людей, які носять погони та дали присягу на служіння українському народу:

Ваша сила повинна слугувати народу! Ваша честь повинна бути незаплямована, ми разом з Вами – за свободу, право та демократію! Ми – за український народ!

ВГО „Сила і Честь” закликає співробітників органів внутрішніх справ до безумовного виконання Конституції України, законів, присяги на вірність українському народу!

бюргеры

Игорь Балабан:  Мы украинские бюргеры (бизнесмены, юристы и домохозяйки), которым уже давно за сорок, сытые и обеспеченные, говорящие только на русском языке, имеющие многолетние шенгенские визы, отдыхающие на дорогих курортах, обманутые Ющенко и его командой – СООБЩАЕМ!!!

Мы все до вчерашнего вечера лежали перед телевизором на диванах и громко ругали и власть и оппозицию – мол, все они одним миром мазаны! Мы не выходили на улицу, так как нам есть что терять: дорогие иномарки, квартиры, доходный бизнес. Это все обязывает!!! И ЧЕСТНО – cтрашновато.

Но после того, как искалечили детей на Майдане, пусть не наших, но детей – покидаем свои теплые насиженные места и выходим на митинг.

Мы не считаем, что оппозиция идеальная, и не исключаем, что потом возможно новое разочарование, но такого терпеть нельзя. Нельзя бить детей!!!!! Сегодня бьют чужих детей – завтра в лучшем случае дубинка опустится на голову твоего ребенка, а в худшем случае его могут изнасиловать, как менты изнасиловали девушку во Врадиевке или сбить на пешеходном переходе на дорогой иномарке под управлением пьяного прокурора, как вчера случилось в Луганске.

Пока нас несколько десятков. Мы преодолели свой страх, апатию и завтра в 12-00 мы в парке Шевченка! Готовы защищать своих детей!!!! Готовы остановить свои предприятия – зачем работать, если за наши налоги бьют наших же детей. Среди нас есть украинцы, армяне, азербайджанцы, бурятки и узбечки, но мы любим ЭТУ СТРАНУ и хотим, чтобы наши дети жили в Европейской державе, а не стране, где правит грубая бандитская сила.

Вставай Украина!!!

Київська міська державна адміністрація звернулась до Київського окружного адмінсуду про заборону акцій у центральній частині Києва.
Як повідомили активісти ВГО “Інститут Республіка”, наразі вони знаходяться у приміщенні суду, де має розпочатись судове засідання на вул. Командарма Каменєва, 8.

За словами Володимира Чемериса, після зібрання та мітингу на Михайлівській площі, де лідери опозиції оголосили подальший план дій, активісти подали заявку до КМДА щодо проведення мітингів у центрі Києві.

У свою чергу влада в особі КМДА, бажаючи заборонити недільну демонстрацію до Адміністрації президента та на Майдані, подала позов до суду з вимогою заборонити проведення акцій з 1 до 7 грудня на вул.Банковій, Грушевського, Майдані Незалежності та Європейській площі“, – зазначив Чемерис.

У позові КМДА вказано, що заборона проведення мітингів має стосуватися усіх без виключення громадян.
При цьому він додав, що у скарзі не згадується Михайлівська площа, тож поки що “можна розраховувати на спокійну ніч”.
Наразі станом на 22:40 судове засідання після перерви для ознайомлення сторін з позовом тільки розпочалося.

Джерело: Українська правда

Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко заперечує побиття правоохоронцями мирних громадян під час розгону мітингу за євроінтеграцію у суботу вранці на Майдані Незалежності, повідомляють «Українські новини».

«Міліція добре розуміє, що громадяни мають право мирно оприлюднювати свої думки й збиратися на мирні заходи. Однак ми чітко відокремлюємо провокаторів від мирних людей. Міліція не б’ється з населенням, що відстоює свої права без порушень закону», − сказав Захарченко на зустрічі з послом США Джеффрі Пайєттом і послом ЄС Яном Томбінським і міністром закордонних справ України Леонідом Кожарой.

Захарченко запевнив послів, що розслідування цього інциденту буде об’єктивним, всебічним і прозорим.

Також міністр внутрішніх справ повідомив послів, що, на його думку, правоохоронці забезпечили правопорядок під час всіх попередніх мітингів за євроінтеграцію по всій Україні.

«Жодного адміністративного протоколу, зокрема, відносно студентів, багато хто з яких перебувала на Майдані, не було складено», − повідомив присутнім міністр.

Джерело: Українські новини

"З проєжьжєй часті уйдіть і там снімайте"

“З проєжьжєй часті уйдіть і там снімайте”

Ми би хотіли звернутися до військовослужбовців!

Сподіваємось, ви будете на стороні народу, адже саме народ України, а не купку зажерливих можновладців, які нас продали, ви маєте захищати. І немає нічого страшнішого, ніж ситуація коли армія стає на бік кривди. Ти самим вона руйнує майбутнє країни.

Ви просто повинні пам’ятати про присягу на вірність українському народові. І тоді все буде гаразд!

Михайловская1

1. Прийти самому на митинг завтра.
2.Привести на митинг вместе с собой как можно больше друзей, родственников, знакомых.
3. Обзвонить всех людей,чьи номера есть в твоем телефоне и объяснить, почему надо приходить на митинг, и что произошло сегодня ночью!
4. Перепостить в соцсетях объявление про митинг, с личным призывом прийти всех на митинг.
5.Если Вы живете в другом городе, выйти на митинг завтра у себя дома.
6. Обозначить себя, свою машину, свою квартиру, дом, балкон, окно, любым способом (Плакат, листовка, банер, лентчка, флаг),который бы подчеркнул Ваше отношение к кровавым событиям на Майдане сегодня ночью.
7. Если есть принтер- распечатать эту листовку, или создать свою листовку и распечатать.
8. Не у всех есть интернет, распространите эти печатные листовки как можно шире- в подъездах, на остановках, на стенах домов.
9. Если у Вас есть родственники, друзья или знакомые, которые служат в милиции или армии, позвоните или встретьтесь с ними и попросите их не выполнять преступные приказы начальства. Они давали присягу народу Украины, а не Януковичу и его банде.
10. Старайтесь действовать в правовом поле, и не поддаваться на провокации радикалов. Вожди убегут, а Вас подставят. Наша сила в ненасильственном сопротивлении.
11 Всячески помогать тем кто вышел на Майданы протеста.(Продуктами,теплой одеждой, информацией, другими ресурсами.)

Вставайте, друзья, к нам пришла беда, и только все вместе мы сможем освободить нашу страну от этих жалких кровавых маньяков!

Слава Украине!

Богдана1

Богдана Бабич:

Я – за відставку Януковича. Але особисто я проти, щоб на наших спинах один з опозиційних депутатів Кличко, Яценюк чи Тягнибока став президентом. Бо вони не мерзли на Євромайдані ночами, і навіть не спромоглися запропонувати конкретний план дій. Лише пробивались до мікрофону з банальними гаслами.

Якби вони сьогодні вийшли і сказали три речення:
1. Дострокова відставка президента
2.Єдиний кандидат
3.Слава Украіні!
Розвиток подій був би зрозумілий.

Цього не сталося. Тому, жоден з них не вартий президенства. Якщо євромайдан зміг самоорганізуватися і витягти людей на протест, то й зможе висунути свого президента.

Михайловская1

Створено групу ЄвромайданSOS для надання правової допомоги постраждалим від розгону #Євромайдан.

Прохання до організацій, які розташовані недалеко від Михайлівської та Майдану в розпорядження яких є wi max, надати доступ для того щоб висвітлювати події в режимі реального часу. Інформацію подавайте в особисті повідомлення або сюди, розповсюдимо…

Організовуємося групами по горизонталі! Якщо по вертикалі, – головного перехоплюють, – все падає. Якщо багато невеликих, автономних, але таких, що розуміють в яку сторону працювати груп, – фіг блокануть. Хлопці САМІ! Якщо не знаєте як, – шукайте активістів у мережі, пропонуйте допомогу.