Спільнобачення | Archive for квітня 2014

квітня 2014

Зворотній бік медалі - чітко видно офіційні дати початку й кінця операції

Зворотній бік медалі – чітко видно офіційні дати початку й кінця операції

Вочевидь, дехто вже чув про запровадження офіційної державної нагороди Російської Федерації – медалі «За повернення Криму» (зокрема, про перших нагороджених писали «Україна Молода» і «Вести»). Однак, повз увагу офіційних ЗМІ пройшов той факт, що на зворотньому боці медалі стоять дати операції: 20.02.14 – 18.03.14.

У розлогій аналітиці, опублікованій російським інтернет-часописом «Биржевой Лидер», у різних ракурсах розбираються далекосяжні репутаційні та інші наслідки, котрі тягне для Росії за собою подібна відвертість, що її собі дозволио МО РФ на тій медалі.

Як бачиться, помилки там бути не могло – відповідний департамент Міноборони точно вказав дати операції (вочевидь, вона планувалася заздалегідь). У чому прорахувався чиновник – дата початку операції (20.02.2014) співпадає з датою розстрілу Майдану снайперами, коли Янукович ще був легітимним президентом. Горезвісна «Угода про перемир’я», укладена між Януковичем та Об’єднаною Опозицією за міжнародного посередництва, і на виконанні якої наголошує Росія, з’явилася вже 21.02.2014. «Зелені чоловічки» Путіна у Криму вийшли на авансцену аж 27.02.2014, коли ВР Криму захопили «невідомі бойовики». Тож, логічно було б вказати датою початку саме цей день.

Дата 20.02.2014р., що її вказано на медалі, нівелює усі доти розрізнені версії щодо того, хто розстрілював Майдан 20 лютого, як і так зване «опитування настрої кримського населення», на результати котрого посилається Путін, обґрунтовуючи агресію – всі розуміють, що жодного опитування станом на 20.02 бути не могло (а проводити його мали б раніше).

Прикметно, що першим звернув увагу на дати журналіст та історик Володимир Просін із Луганської області, де зараз (у т.ч.) відбувається продовження операції збройних сил та спецслужб Російської Федерації  з дестабілізації та розколу України. Медаллю вже було нагороджено кілька сотень осіб, існує чимало фото-доказів, що на ній указано саме 20 лютого як початок операції і справа лише починає набирати резонансу. Вочевидь, цей «недогляд» чиновників російського міноборони завдасть Росії подальших репутаційних втрат та суттєво вплине на розслідування злочинів, скоєних режимом Януковича за таємного посібництва російської влади під час Євро-Майдану.

 

Частина команди "Ватан-1"

Частина команди “Ватан-1”

Як повідомляє часопис “Кавказ-Узел”, у Баку судновласник кинув напризволяще судно з командою на рейді. Частина моряків перебуває у важкому стані в лікарні. Ані російське, ані українське посольства не допомагають своїм співвітчизникам. Як свідчить оригінал повідомлення нижче, українську частину команди набирали в Маріуполі.

Нижче наводимо оригінал повідомлення (джерело – Олена Гребенюк, м.Астрахань):

Добрый вечер ! У нас все по прежнему, уехать оказывается тоже проблема, оформление через пограничников и таможню, катер на рейд 300 долларов, оформление должен на себя взять агент, которому это не очень надо, тем более судно тогда останется без обслуживающей его команды, все связаны друг с другом, да и билеты надо на что-то покупать. замкнутый круг для нас, и все на руку судовладельцу. За сегодня никто так и не звонил, не интересовался, стоим в том же положении, без топлива, психика людей на пределе, продукты на исходе, перспектив никаких. О людях находящихся в больнице никто, кроме нас не интересуется, с консульства туда и не думали даже позвонить,хотя в известность я их поставил, а ведь это граждане их страны…..http://www.kavkaz-uzel.ru/articles/241185/[email protected] почта капитана корабляТимур Камаловданные по т/х «Ватан-1»Фирма: ИП ООО «ВТС-ТРАНС» Б-06235823Порт приписки судна: Астрахань№ ИМО:7311496Позывной: UCDC
Дедвейт: 3135 рег. Тонн
Телефон компании – (8512)212002 [email protected]
Масальский Д.О. Судовладелец – 89646244782
Бубнов Е.А Генеральный директор – 89648863593
Сушин В.А. Технический директор – 89647657795
Бинтер Алексей – 88613232686 [email protected]
Погарелова О.В. Бухгалтер – 89276609401
Экипаж набирался через крюинги
Лошик Р.Н. Мистраль Шиппинг (Россия)– (8512)521133 mistral-shipping.ru
SEAMANSTIME (Мариуполь)0958488711, 0980333757
Раушан Кадровое агентство (Астрахань) – 89648897916

 

Джерело: Кавказ-Узел

Краматорська ТЕЦ

Краматорська ТЕЦ

Одному з волонтерів «Спільнобачення» вдалося поспілкуватися зі своїм другом з Краматорська, в результаті чого з’ясовується наступне.

Місцеве населення поступово позбавляється омани. Як повідомляє наше джерело,на позавчорашній (13.04.2014) мітинг у місті вийшло всього 60 чоловік, відповідної зовнішності та інтересів – з пивом, котрих на сучасному жаргоні називають «гопніками»; там не було жодного шахтаря, робітника заводу чи вчителя.

Щоправда, у місті ніхто не зорганізував мітинг на підтримку цілісності України, однак, тут причина криється у багаторічному й систематичному залякуванні людей і придушенні будь-якої громадянської активності в регіоні. Також, переважна більшість населення є прийшлим (у адміністративному порядку завезеним до регіону за радянських часів), відтак, тут нізвідки взятися патріотизмові, що спостерігається в інших куточках України, де населення корінне (Черкащина, Галичина, тощо) – більшість населення працює за наймом на чиїхось заводах і фабриках, інстинкт власника на своїй землі тут слабко виражений.

До того ж, заводи в Краматорську на 50%, а то й на 80% належать російському бізнесові, позиція котрого цілком збігається з офіційною позицією Кремля: так, щоб спровокувати першу хвилю сепаратизму, керівництво декотрих місцевих підприємств у односторонньому порядку скоротило зарплатню на 20%, пославшись на те, що це – вимоги офіційного Києва, ніби-то «на відновлення Майдану». Однак, трохи згодом народ розібрався у ситуації і, на даний момент, підтримка сепаратизму відсутня.

Таким чином, окреслюється і більш чіткий «фронт робіт» із заспокоєння сепаратизму: розмовляти треба не з міфічним «народним ополченням», а доволі вузьким колом цілком конкретних і добре відомих осіб, себто – з власниками місцевих підприємств. Певен, їх українській владі теж є чим зацікавити. Зокрема, нагадати їм про те, якими запеклими патріотами України ставали колишні російські інженери, дворяни та капіталісти, котрих їхні українські родичі вимінювали з лап російської ЧК взамін на «гетьманські ешелони» продовольства, назустріч котрим тяглися ешелони врятованих з ленінських катівень біженців на Україну часів гетьманату Скоропадського. Вочевидь, на російських власників (з великою вірогідністю) чиниться тиск з боку путінської адміністрації для провокування персоналу їхніх українських підприємств. Не певен, чи варто вдаватися до націоналізації тих заводів, однак розглянути такий варіант чисто теоретично варто.

Нижче наводимо (з орфографічними правками) розмову нашого волонтера з його краматорським другом:

 Общаюсь с другом из Краматорска, говорит что местный народ постепенно отрезвляется.

[22:27:39] Краматорец: Ну, да. Фух ну сегодня вроде бі сдвинулось с мертвой точки. Буду рад если город в котором я живу сейчас (Краматорск) будет первім и не последним городом в котором укр армия отстояла свой народ

[22:28:21] Oleg: да беда что на донбассе много людей поддерживает колорадов

[22:28:38] Oleg: а вообще актуальной информации в прессе 0

[22:28:53] Краматорец: (facepalm) Ты че, серьезно так думаешь?????

[22:28:58] Краматорец: Это неправда!!!

[22:30:54] Краматорец: В самом начале да!! Но когда увидели деструктивизм, когда повели на админздания и не услышали ничего кроме – давайте проведем референдум, народ отмежевался. Еще вчера на митинг в КРМ пришло АЖ человек 60. Было смешно. Толпа. Каждый спивасиком. Уе[censored] лицом. Гопота в общем. Там нет ни одного ни шахтера, ни работника завода, предприятия, ни учителя. Это быдлота

[22:32:18] Oleg: но народ боится все-равно

[22:34:44] Краматорец: Да, это правда. В этом особенность всего региона. У народа здесь нет как таковой своей истории. Это люди исскуственно завезенные для работы на построенных заводах. А заводы на 50, а некоторые и на 80% принадлежат российскому бизнесу. На заводах в КРМ руководители некоторых предприятий сократили зарплату на 20% и сказали что это требование киева на восстановление майдана. Это и справоцировало первый всплеск, а потом народ прозрел и успокоился

 

P.S. Якщо комусь цікава історія Донбасу та справжні корені ментальності його населення, надзвичайно рекомендуємо книгу «Свобода і терор у Донбасі. Українсько-російське прикордоння, 1870–1990-і роки».

 

метро кеш

Сегодняшняя новость о том, что новая крымская власть требует от предприятий торговли и сферы услуг при пересчете цен в рубли использовать курс не выше 3,1 рубля за гривню (ранее – 3,8), всколыхнула бизнес-среду полуострова. А требование к Министерству экономического развития и торговли Республики Крым еженедельно вносить в Совет министров предложения по изменению коэффициента пересчета цен и тарифов с украинской гривни на российский рубль стало для предпринимателей «контрольным выстрелом в голову».

Как стало известно из источников в крупных украинских продовольственных сетях, подобные новации вскоре станут причиной коллапса – как в ценообразовании, так и в бухгалтерском и налоговом учете этих предприятий. Например, сегодня начальник управления корпоративных коммуникаций «Metro Cash&Carry Украина» Олеся Оленицкая заявила о том, что ритейлер закрыл два своих магазина Metro в Симферополе и Севастополе. Сейчас в гипермаркетах проводится годовая инвентаризация, а сроки возобновления работы пока не определены.

Ухудшает ситуацию еще и тот факт, что продукты и напитки украинского производства реально оказались дешевле российских аналогов. В связи с чем на территории полуострова появились российские «челноки» которые ящиками скупают пиво, водку, шампанское, молочные и мясные продукты.

По мнению главного редактора отраслевых журналов «Акциз» и «Винофест» Ксении Пасечник, если производители и торговые сети полуострова начнут работать в соответствии с российским законодательством, то уже в ближайшее время бутылка самой дешевой водки в Крыму будет стоить около 60 грн, поскольку акцизная ставка в России выше в 2,5 раза, – комментирует эксперт.

Подобная ситуация и с пивом, молоком, колбасой и многими другими продуктами. Предприимчивые россияне активно отовариваются в Крыму и не исключено, что в ближайшее время на полуострове начнется дефицит тех или иных групп товаров. Однако, нельзя сказать, что негативные тенденции в крымской экономике начaли проявляться лишь сейчас. В начале апреля схожее с Metro решение приняли в сети ресторанов быстрого питания «Макдоналдс» – в связи с производственными причинами, не зависящими от компании, деятельность ресторанов, расположенных в Симферополе, Севастополе и Ялте, была временно приостановлена. Несмотря на то, что в «Макдональдсе» надеются на возобновление работы, всем сотрудникам руководство уже предложило перевестись в любое другое заведение сети в Украине с сохранением занимаемых должностей и расширенным пакетом компенсации «за неудобство».

Крайне нестабильно работает и банковская система полуострова – «ПриватБанк» (через который получало пенсии и соцвыплаты большинство крымчан) закрыл все свои отделения, заблокировав счета клиентов, выдачу кредитов и депозитов. Свернул работу Ощадбанк, закрываются крымские отделения банков «Финансы и Кредит», «Райфайзенк Банка Аваль», «БМ Банка» «Имэксбанка», банка VAВ и других финансовых учреждений. Отказываются от бизнеса в Крыму «одежно-обувные» компании MTI (сети Intertop, Intertop Kids, Plato и пр.) и Inditex (сети Zara, Bershka, Pull&Bear и др.). Рухнул крымский авторынок: желающим купить новую машину автодилеры советует ехать за покупкой на материк.

А вот в тех компаниях, которые решили остаться на крымской земле, вынужденно пересматривают цены в сторону увеличения. Нерешенные вопросы с новыми правилами «растаможки» продукции, лицензирования, налогообложения, перерегистрации предприятий, сложности с доставкой и т.п. привели к резкому ухудшению бизнес-климата и росту цен на товары народного потребления.

«Главком»

Фото

огляд білий шум
Люди побили і вигнали “російського фашиста” Царьова в Миколаєві. Колишній регіонал, кандидат на пост президента Олег Царьов спробував провідати сепаратистів, яких розігнали ополченці-які стоять за єдину Україну в Миколаєві.

Тікушки
Від регіоналів утік ще один депутат
Депутат Анатолій Гончаров вийшов зі складу фракції Партії регіонів.
Лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко заявив, що на сході немає сепаратистів і терористів, і його партія підтримує вимоги заколотників

Тігіпко заявив, що в луганському СБУ – ні заручників, ні росіян
“Я побачив досить конструктивну позицію тих людей, які тут перебувають. Вони зараз сформулюють свої вимоги, своє бачення подальшого розвитку країни. Жодна допомога політиків їм не потрібна… Коли вимоги цих людей будуть сформульовані, ми включимося для того, щоб ці питання допомогти вирішити” – заявив кандидат у президенти

Верховна Рада повинна прийняти рішення про амністію тих, хто захопив будівлю Донецької обласної ради, наполягають в ПР

Добкін спокушає виборців поверненням російського ТБ, але він за унітарність
“При збереженні унітарної форми державного устрою необхідно закріпити право територіальних громад регіонів обирати собі керівників” – вважає Добкін

Єфремов запевняє, що стримує сепаратистів від радикальних дій. Реагуючи на звинувачення, що Єфремов фінансує й організовує сепаратистів, він сказав: “Це – неправда і провокації”

Як відомо, фракція Компартія відмовлялася голосувати в Раді, поки не буде звільнений партійний офіс. Представники Державної виконавчої служби за допомогою правоохоронців звільнили офіс Компартії на вулиці Борисоглібській у Києві, в якому знаходилися протестувальники. За рішення суду.
Нагадуємо: на Борисоглібській працювала Кацелярська сотня та Люстраційний комітет Майдану.

Люди побили і вигнали “російського фашиста” Царьова. Колишній регіонал, кандидат на пост президента Олег Царьов спробував провідати сепаратистів, яких розігнали ополченці-які стоять за єдину Україну в Миколаєві.
Царьов приїхав туди з георгіївською стрічкою.
Після словесної перепалки з ополченцем Олександром Янценим, між ними зав’язалася бійка, у депутата полетіло кілька курячих яєць, і з криками “Фашизм не пройде”, люди дали зрозуміти, що не пустять його в лікарню.
Царьову кричали “Геть із Миколаєва!”. Його також люди обзивали російським фашистом”. Кричали: “Чемодан-Вокзал-Россия”. Після цього Царьов вирішив поспілкуватися з журналістами, однак відмовлявся говорити, поки не піде саме потрібна йому камера. “Покличте камеру сюди”, – кликав він.
Через кілька хвилин Царьов пішов з території лікарні під крики “Ганьба” з боку миколаївців. “Запамятай, що таке Миколаїв”, – кричали йому люди.
У відповідь Царьов погрожував людям: “Влада зміниться, вам буде соромно”. “Не треба бути сміливим, щоб працювати на владу”, – заявив українцям Царьов, який протягом останнх чотирьох років, був членом провладної Партії регіонів.

Кандидата в президенти України Михайла Добкіна не пустили в будівлю Управління СБУ в Луганську для проведення переговорів, і зустріли агресивно. В будівлю СБУ в Луганську намагалися увійти Михайло Добкін та мер міста. Добкіна не пустили всередину, а натовп біля СБУ ледь не розірвав його. Близько 1,5-2 тис. осіб присутні зараз біля луганського СБУ.

За матеріалами українських ЗМІ

огляд регіон

Три чинники, які провокують сепаратизм на Сході

Перший чинник: ескалація конфлікту в східних областях – це спецоперація ФСБ. Адже в Росії є головна мета – зірвати вибори президента і поставити під сумнів їх легітимність, тому спроби дестабілізувати ситуацію в Україні продовжуватимуться.

Другий чинник – боротьба за місце під сонцем великого капіталу та представників Партії регіонів, які готові навіть для цього скористатися підтримкою Кремля.

І третій чинник – несвоєчасне реагування влади на сьогоднішні виклики. Тому зараз подальший розвиток ситуації залежить від оперативності та згуртованості дій влади. Відтак для неї головне питання нині – як вибити ґрунт з-під ніг сепаратистів-провокаторів, якими не є населення східного регіону.

На Сході може повторитися те, що сталося в Криму. Щоб цього не допустити, влада повинна запропонувати співпрацю, щоб разом знайти вихід. А всім тим, хто прийшов зі зброєю в руках, відповідь має бути проста: потрібно скласти зброю, або буде відданий наказ на знищення. Інших варіантів немає.

В той же час депутати-регіонали зареєстрували законопроект, яким, зокрема, пропонують амністувати учасників сепаратистських акцій у Луганській, Донецькій та Харківській областях. Нестор Шуфрич: «Люди на Півдні та Сході висловили свій протест. Нині ми бачимо, що акції протесту вилилися у захоплення адмінбудівель у Луганській, Донецькій, Харківській областях. Маємо розуміти настрої людей. Вони ж виступають за федералізм, не порушуючи Конституції. Зараз важливо послати чіткий сигнал, що влада готова піти назустріч протестувальникам», – сказав Шуфрич.

“Туристи Путіна” з Криму тепер дестабілізують схід України – офіцер. “Є інформація від наших хлопців, від тих, що вийшли із Криму, від тих, хто там лишився. Вони, переглядаючи новинні сюжети про події, що зараз відбуваються у Донецьку, Харкові та Луганську, пізнають знайомі обличчя людей, які здійснювали захоплення військових частин на території Криму”, – сказав Мазепа

 

ДОНЕЦЬК

Влада до останнього намагатиметься вирішити ситуацію із захопленням адмінбудівель в регіоні мирним шляхом. «Силове вирішення питання буде крайнім заходом. Я до останнього наполягатиму на мирному вирішенні конфлікту. Ми маємо будь-що уникнути жертв», звернувся  до жителів регіону голова Донецької облдержадміністрації Сергій Тарута. «За моїм дорученням із загарбниками будівлі обласної ради працює декілька переговорних груп. Ми залучаємо як фахівців силових відомств, так і представників громадянського суспільства і лідерів громадської думки», – сказав Тарута.

У людей, які захопили Донецьку облдержадміністрацію, немає єдиного керівництва, протестуючі представляють різні групи, частина загарбників хоче федералізації України, частина – приєднання до Росії.

З будівлі Донецької обласної державної адміністрації сепаратисти викрали гербову печатку Головного управління юстиції в Донецькій області.

Голова Донецької обласної ради, колишній голова Донецької ОДА Андрій Шишацький написав заяву про складання своїх повноважень.

Керівник Донецької облорганізації Партії регіонів Микола Левченко закликає сепаратистів звільнити будівлю ОДА.

Турчинов наказав взяти під держохорону будівлю Донецької ОДА. Відповідно до указу будівля ОДА та прилеглі до неї території визначаються “важливим державним об’єктом, що підлягає державній охороні”.

Перший віце-прем’єр України Віталій Ярема сподівається, що в четвер в 11.00 будівлю Донецької облдержадміністрації буде звільнено мирним шляхом і без застосування сили. Про це він сказав по телефону з Донецька в середу ввечері в ефірі 5 каналу.

Соцопитування:

Майже 65% жителів Донецька в цілому негативно ставиться до колишнього президента України Віктора Януковича і не хоче його повернення в країну як легітимного глави держави.

Дослідження також показало, що 65,7% жителів Донецька хочуть жити в єдиній Україні.

Половина респондентів (50,2%) висловилася за збереження унітарного ладу, що не передбачає переходу до федерального ладу. При цьому 31,6% прихильників унітарного ладу вважають, що регіонам слід надати ширші економічні та податкові повноваження.

Відокремлення від України і входження до складу РФ хочуть лише 18,2% учасників опитування, і лише 4,7% донеччан готові жити у незалежній від усіх Донецькій республіці.

Опитування проводилося 26-28 березня 2014 року.

 

ЛУГАНСЬК

На ранок:  У Луганську звільнили ще 5 заручників.  Станом на 4 ранку з захопленої будівлі СБУ Луганська змогли вийти ще 5 заручників. Жодна особа не зазнала тілесних ушкоджень.

Проросійські демонстранти продовжують утримувати під своїм контролем адміністративні будівлі у Луганську. Протестуючі побудували барикади біля входу до будівлі обласного управління СБУ.

Проросійські активісти, які блокують будівлю управління Служби безпеки в Луганській області, встановили у сквері наметове містечко.

Інформацію про те, що будівля СБУ в Луганську замінована, на 09.04.2014 в міліції не підтверджують.

Аваков обіцяє розібратися із сепаратистами за 48 годин або мирно, або силою

Кандидата в президенти України Михайла Добкіна не пустили в будівлю Управління СБУ в Луганську для проведення переговорів, і зустріли агресивно. В будівлю СБУ в Луганську намагалися увійти Михайло Добкін та мер міста. Добкіна не пустили всередину, а натовп біля СБУ ледь не розірвав його. Близько 1,5-2 тис. осіб присутні зараз біля луганського СБУ.

ХАРКІВ

Будівлю Харківської облдержадміністрації наразі прибирають після штурму. Найбільше постраждав перший поверх будівлі, де вигоріли кілька кімнат. За попередніми даними сума збитків склала близько 10 мільйонів гривень, які будуть виділені на засіданні сесії облради.

У Харкові уже є 65 офіційно підозрюваних сепаратистів/ Прокуратура повідомила про підозру у вчиненні масових заворушень 65 затриманим за захоплення будівлі Харківської облдержадміністрації.

У Харкові СБУ затримала чотирьох осіб: громадянина РФ і трьох українців, які намагались передати російській спецслужбі жорсткі диски з секретною інформацією.

 

ОДЕСА

Активісти одеського Євромайдану і проросійського руху «Куликове поле» домовилися між собою і керівництвом обласної міліції про недопущення провокацій під час святкування Дня Звільнення Одеси 10 квітня.

Про це повідомив керівник прес-служби ГУ МВС України в Одеській області Володимир Шаблієнко, передає кореспондент Укрінформу.

«Представники «Народної дружини», «Одеської дружини», «Самооборони», «Автомайдану», «Євромайдану», «Правого сектору», «Патріотів України» та інших структур після тривалих дебатів прийшли до одностайної згоди щодо стримування в день святкування від будь-яких дій, що можуть спровокувати конфлікт», – сказав Шаблієнко.

Учасники акцій протесту пообіцяли відмовитися 10 квітня від шоломів, масок, палиць. При цьому символи і прапори Перемоги, включаючи георгіївські стрічки, використовуватимуться безперешкодно.

У центрі Одеси прихильники федералізації зводять барикади.

Проросійські активісти зміцнили свій табір на Куликовому полі в Одесі мішками з піском. Споруда, яка вийшла, віддалено нагадує барикаду, але убезпечує табір тільки з двох сторін і має прорізи. Для чого зроблено таке спорудження, люди, що знаходяться в таборі, не говорять. Тим часом, в групах проросійських активістів у соціальних мережах останні півтора тижні кожен день повідомляється про майбутній напад “Правого сектора” та інших політичних опонентів, і публікуються заклики до загальної мобілізації. Нападів, втім, не відбувається.

ХЕРСОНЩИНА

СБУ: на Херсонщині озброєна група диверсантів планувала захоплення стратегічних об’єктів, зокрема, Каховської ГЕС.

СБУ затримала жителя Херсонщини, який створив групу з  числа проросійськи налаштованих жителів Херсонщини та за сприяння російської сторони, через сотника так званої “самооборони Криму”, готувався отримати автоматичну зброю.

Встановлено, що вказаний громадянин, систематично виконуючи завдання військової розвідки РФ, збирав та передавав своїм кураторам в АР Крим інформацію щодо місць дислокації та переміщень підрозділів Збройних Сил України в Херсонській області.

МИКОЛАЇВ

Люди побили і вигнали “російського фашиста” Царьова. Колишній регіонал, кандидат на пост президента Олег Царьов спробував провідати сепаратистів, яких розігнали ополченці, які стоять за єдину Україну в Миколаєві.

Царьов приїхав туди з георгіївською стрічкою.

Після словесної перепалки з ополченцем Олександром Янценим, між ними зав’язалася бійка, у депутата полетіло кілька курячих яєць, і з криками “Фашизм не пройде”, люди дали зрозуміти, що не пустять його в лікарню.

Царьову кричали “Геть із Миколаєва!”. Також люди обзивали його “російським фашистом”. Кричали: “Чемодан-Вокзал-Россия”.

Після цього Царьов вирішив поспілкуватися з журналістами, однак відмовлявся говорити, поки не підійде потрібна йому камера. “Покличте камеру сюди”, – кликав він.

Через кілька хвилин Царьов пішов з території лікарні під крики “Ганьба” з боку миколаївців. “Запамятай, що таке Миколаїв”, – кричали йому люди.

У  відповідь Царьов погрожував людям: “Влада зміниться, вам буде соромно”. “Не треба бути сміливим, щоб працювати на владу”, – заявив українцям Царьов, який протягом останнх чотирьох років, був членом провладної Партії регіонів.

ПРИДНІСТРОВ’Я

Активісти одеського Автомайдану, які прибули на кордон з Придністров’ям підтримати українських прикордонників, закопали символічну «сокиру війни» і посадили над нею «дерево миру».

КРИМ

Крим на межі бензинового колапсу – за кілька днів закінчиться пальне,  нафтотрейдери запобігти паливному колапсу не в змозі.

Нині на АЗС розпродують залишки, завезені з материкової України.

Залізницею бензин уже не завозять. Якщо доставляти пальне на півострів машинами, ціна на нього зросте ще більше. Уже нині літр 95-го коштує майже 14 гривень. Постачання пального з Росії досі не налагоджене  –  немає форми платежів з Російською Федерацією, немає рублевих рахунків, не відпрацьована логістика поставок.

Кримська влада вирішила змінити курс рубля за розрахунками і нарахуваннями. Якщо раніше він становив 3,8 рубля за одну гривню, то тепер знижений до 3,1 рубля

Незаконний уряд самопроголошеної республіки Крим готовий передати російському “Газпрому” нафтогазоносні ділянки на шельфі Чорного та Азовського морів.

“Крим – це Україна” – у Сімферополі з’явилися графіті, у яких висловлюється протест проти приєднання Криму до Росії.

У Криму не буде квот в держорганах для нацменшин. Проект “Конституції Республіки Крим” не передбачає преференцій і квот в органах влади для представників будь-якої з національностей, в тому числі кримських татар.

Актори “рівня Безрукова” зіграють радість від відпочинку в Криму. Соціальна реклама відпочинку в Криму з’явиться на московських білбордах до початку поточного курортного сезону в Автономній Республіці.

За матеріалами українських ЗМІ

 

огляд світ

ЩО в СВІТІ РОБИТЬСЯ

Парламентська Асамблея Ради Європи засудила дії Росії щодо України та підтримала її цілісність і унітарність. ПАРЄ проголосувала за негайне виведення російських військ із Криму у зв’язку з денонсацією угод щодо Чорноморського флоту.

Есмінець ВМС США “Donald Cook” увійде в Чорне море не пізніше четверга, 10 квітня – джерела в Пентагоні

Євросоюз може накласти санкції на майже все керівництво Росії. У розширений список громадян Росії, до яких можуть бути застосовані санкції Євросоюзу, входять 107 осіб – ледь не все вище політичне керівництво РФ. Але Путіна, Медведєва і Лаврова там нема

Державний секретар США Джон Керрі звинуватив російські спецслужби у розпалюванні сепаратистських заворушень на сході України, заявивши, що Москва може спробувати готуватися до військових дій, як це було в Криму.

Єврокомісія створила групу підтримки України, яка буде надавати технічну допомогу і давати поради Україні у проведенні широких реформ.

Глава дипломатії ЄС Кетрін Ештон засудила сепаратистів у східній Україні і закликала Київ не зволікати з конституційною реформою.

Сікорскі : Росія фінансує диверсійну діяльність в Україні і загрожує всій Європі поверненням в “пекло ХХ століття”.

Швеція боїться, що Росія нападе і на неї. Поліція безпеки Швеції, що займається і контррозвідкою, визнала дії Збройних сил Росії загрозою національній безпеці.

Відомий російський сатирик Михайло Задорнов може бути позбавлений виду на проживання в Латвії.

Британія може повернути Україні кошти, “відмиті” екс-чиновниками. Лондон може повернути в Україну кошти, неправомірно привласнені колишніми українськими чиновниками.

А Франція закликала Росію утриматися від нагнітання напруженості на південному сході України. Про це на брифінгу в Парижі заявив офіційний представник МЗС Франції Ромен Надаль.

У НАТО повторили для тих, хто в танку: військових біля кордону з РФ не буде та категорично відкидають претензії російського оборонного відомства щодо нібито планів розгортання великих контингентів біля кордонів із Росією.

У Росії закрили центр “Меморіал” і відрубали “Голос Америки”. Антидискримінаційний правозахисний центр “Меморіал” – одна з провідних правозахисних НКО, яка допомагає жертвам расизму та ксенофобії, вирішила призупинити свою діяльність в Росії.

Росія буде дисципліновано виконувати всі контрактні зобов’язання з Україною, але повинна бути готова до імпортозаміщення українських товарів, заявив президент РФ Володимир Путін.

Путін заступився за сепаратистів –  сподівається, що нинішня влада в Україні не зробить жодних непоправних дій стосовно сепаратистів.

За матеріалами українских та закордонних ЗМІ

огляд газ

Україна припинила закачування природного газу з Росії.

Президент РФ Володимир Путін проведе нараду зі членами уряду, на якій буде обговорюватися питання обмеження поставок газу в Україну через неплатежі. Путін вважає, що “Газпром” має постачати газ в Україну тільки за передоплатою.

Угорщина може забезпечити реверс газу в Україну. Угорський оператор газопроводів Foldgazszallitas готовий прокачувати до 6 мільярдів кубометрів газу для України за наявності вільних потужностей та чинного контракту

Кабмин вольет в “Нафтогаз” 6 млрд грн
Уставный фонд НАКа вырос почти до 56 миллиардов.Последний раз уставный капитал “Нафтогаза” увеличивался в феврале 2012 года.
Напомним, “Нафтогаз” должен “Газпрому” $2,2 млрд за поставки газа. До сих пор не оплачены счета за ноябрь и декабрь 2013 года. За январь “Нафтогаз” расплатился полностью, за февраль – частично. Мартовские поставки не оплачены полностью.

За матеріалами українських ЗМІ

 

Типова сцена з "Тузіків"

Типова сцена з “Тузіків”

Для тих, хто не в курсі – ляльково-гумористично-політичне шоу “Хронікі Майдана” було анонімно (з огляду на необхідність дбання про безпеку) запущено на початку другого місяця Майдану, коли почали справджуватися песимістичні прогнози декотрих уїдливих оглядачів про “повільну українську революцію”. На сцені шоу бралася на кпини (головним чином) нерішучість офіційної опозиції, відсутність чіткого плану щодо перемоги Майдану, тощо.

Толік Лазаренко

Толік Лазаренко

Над першим сезоном шоу працювали: Анатолій Лазаренко (укр. голос), Віктор Кожевніков (рос.голос), Віталій Кулик (укр.голос), Дарина Кулик (оголошення, титри), Інна Гончарова, Мітя Кожевніков (реквізит, сцена), та інші члени команди “Спільнобачення”.

 

 

 

 

Віктор Кожевніков, Інна Гончарова і Богдана Бабич

Віктор Кожевніков, Інна Гончарова і Богдана Бабич

 

Ідея запуску шоу виникла спонтанно, так само як і народжувалися сценарії того чи іншого випуску. Чималий елемент у шоу належав імпровізації акторів. Наразі, серед творчих планів колективу продовжити шоу, для чого ми пропонуємо нашим глядачам (та іншим бажаючим) пропонувати ідеї, сценарії та сюжети для майбутніх випусків на злобу дня.

Віталій Кулик

Віталій Кулик

Основною причиною закриття першого сезону Тузіків став брак бажання господарки квартири, де відбувалася зйомка серіалу, терпіти надалі присутність доволі незграбної картонної коробки, що правила за сцену “Тузікам”. Щоправда, існує й офіційна версія – перший сезон закінчився у зв’язку з закінченням протистояння на Майдані.

Насправді, перший сезон себе вичерпав, щойно протести з порівняно мирних перейшли у гарячу фазу з людськими жертвами, оскільки відтоді подібні жарти були вже, м’яко кажучи, недоречними: останній випуск вийшов 12 січня; через три дні потому були вже “закони” 16 січня, тривога і “Груша”, до котрої вони призвели.

Тим не менш, “Тузіки” залишилися сторінкою в історії “Спільнобачення” та Майдану. До речі – кодову назву “Тузіки” проект отримав з легкої руки Ліни Клєбанової.

На відео нижче ви бачите, як спів-засновники “Спільнобачення” Богдана Бабич, Валерій Дротенко та Дмитро Левицький “закривають” 1-й сезон проекту “Тузіки” (ширше відомих як “Porazit Production” або “Хроніки Євро-Майдану”) шляхом напів-урочистого викидання “головної сцени” шоу.

 

 

Дивіться також:

Окремі випуски

“Підняли акцизи, і що ж ми, куме, тепер палити будемо?” – “А палити ми будемо Адміністрацію Президента”.  (2-й випуск)

 

Хто винен у тому, що не скинули з першого разу “Панду”? (11-й випуск)

 

 

 

Ютюб-канал шоу: https://www.youtube.com/channel/UCl6OPFKUnMnyIjNaq2Bqk6A

Сторінка шоу на фейсбуці: https://www.facebook.com/porazit.production

З боку, мітинг виглядає більш-менш велелюдним

З боку, мітинг виглядає більш-менш велелюдним

Як повідомляють у фейсбук-спільноті «Одеса-Курс Євро», на площі Куликове поле знову відбувається мітинг про-російських сил. Чисельність людей – незначна (до 500 чоловік), під, в основному, партійними прапорами – партії «Родіна» і ПР.

... однак, зверху - жалюгідною купкою

… однак, зверху – жалюгідною купкою

Сьогодні (6 квітня) мітинг відвідав «сам» Олег Царьов. Серед організаторів – одіозний місцевий «регіонал» Вячеслав Маркін (котрий у відповідь на прохання прокоментувати побиття про-російськими бойовиками журналістів 24 лютого, сказав, що «журналістам ще мало дісталося»).

Як стверджують місцеві спостерігачі, власне мешканців м.Одеси на мітингу мало – захід «тримається» виключно на партактиві та людях похилого віку, що ностальгують за СРСР. Слабку відвідуваність організатори намагаються приховати оплесками, що періодично звучать (у записі) із гучномовців за сценою.

Звісна річ, можна лише посміятися з горе-сепаратистів, однак, виникають ті ж питання до нової (чи, все ж, за суттю – старої) влади:

  1. Чому Царьов, безліч доказів участі котрого на боці колишнього злочинного уряду широко відомі усім, досі не заарештований? А підозр на нього – хоч греблю гати….
  2. Чому так само безперешкодно веде свою діяльність Маркін?
  3. Чи не поспішили випустити з СІЗО іншого про-російського одеського “діяча” Ігоря Марков, чия партія “Родіна” на повну приймає участь у сепаратистських провокаціях, чиї дії підпадають під ознаки відповідних статей кримінального кодексу?
  4. Мабуть, питання риторичні…

Оригінальний пост на фейсбуці:

Odesa_meeting_20140406